Fesatça mı düşünüyorum?

Meslektaşımın yanında tecrübe kazanmak için çalışıyorum. ofis içinde gerçekten beni yüceltir, saygı duyar ve incitmez. çalışanı değil meslektaşı gibi gördüğünü hissettirir. üstelik iş arkadaşı da değil kız kardeşimsin der. ama her patron gibi çalışanını her işinde kullanmayı seven biri. benden iş dışında talebi olmasa da diğer personeli tüm özel işlerinde koşturuyor. bu yaz evlenecek ve tüm personeli düğün işlerinde çalıştırmayı düşünüyor. benden de davetli listesi hazırlarken davetiyeleri meslektaşlarımıza dağıtırken düğünde de yine meslektaşlarımızı karşılayıp ilgilenme konusunda yardım istedi. bunu kardeşi olarak mı yoksa çalışanı olarak mı istedi emin olamıyorum. ona yardımcı olmak istiyorum ama hangi amaçla yaptığını da bilmek istiyorum. siz nasıl yorumlarsınız?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 3 yıldır özel bir şirkette kadroluyum.Sözde Finans departmanında çalışıyorum şöförlükten çaycılığa herşey var bizde. Maalesef işlerimiz belli değil.Kardeş olarak ister hayır dersen emreder bu işler böyle.Gitmezsin bu sefer işine sürekli taş koyar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• böyle bir zamanda çalışma ortamını böyle renklendiren insan oldukça az dır.bence bukadar kötü niyetli olma.

0|0
    0|0
  • herkese aynısını yapıyormuş işte.

0|0
    0|0
  • Yaptığın iş ne bilmiyorum ancak, işin ile bir alakası yok ise yardım amaçlı söylemiştir tabi kide.

0|0
    0|0
  • Patron haklıdır de geç et yardım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yardım istemiş, sırtında taş taşı dememiş.

Altı üstü davetiye dağıtıp, gelenlere merhaba diyeceksin. Bu kadar zoruna gitmesi garipmiş:/

0|0
    0|0
  • Bu iş yeri ilişkileri yüzünden iş başvurusu yapmaktan korkuyorum artık

0|0
    0|0
  • Iyi biri anladigim kadarıyla seni yakın görüp yardım istemiş olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...