Kızlar haydi buraya bir bakın önemli bir mevzu?

sevgili kız arkadaşlar; öncelikle , sizi terk eden veya onun hatası yüzünden ayrıldığınız erkek arkadaşınıza belli aralıklarla ilişkinizi kurtarmak için adımlar attınız ama olumsuz oldu terslendiniz. değil mi? sorum şu; bunlardan sonra artık vazgeçip bıraktığınızda bu sefer roller değişti mi? o adamlar size dönmeye çalıştı mı? teşekkürler...

Güncellemeler:
tam tersi düşünüp erkekler de cevap verebilir

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• ne zaman gerçekten iplenmediğini düşünür o zaman telaşa kapılır. Gizemini koru arama sorma nerde ekliyse engelle

2|0
    0|0
    • belli aralıklarla ilişkiyi kurtarmak istedim hem de onun hatalarına rağmen çok gurursuzluk yaptım. bundan sonra aramasam sormasam yine de telaşa kapılır mı

• doğru söylüyorsun gerçekten bana hata yapmasına rağmen ben peşinden koştum. her defasında reddedildim. ilgilenmezsem panikleyebilir. belki kaybetme korkusu düşer dimi

• inşallah düşer de bir an önce gelir sana

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 3

• vazgeçip onu kıskandırmaya çalışacaksın yani ancak bu şekilde dönmeye çalışır başkalarıyla görürse seni unuttuğunu hissettirirsen kazanırsın

1|0
    0|0
  • Böyle bişey hiç yaşamadım

0|0
    0|0
  • aynı durumu yaşıyorum anlayabilyorum seni arkadaşım.. öncelikle kaç senelik ilşkiniz vardı? sana tavsiyem birdaha sakın arayıp sorma mesaj bile atma hiç senden haber alamasın bırak gerçekten sevyosa belli bir süre sonra değerini anlar döner sana..

1|0
    0|0
    • 3 yıllıktı bekaretimide vermiştim. beni aldattı buna rağmen affedeceğimi söyledim ama istemedi terk etti. 1 buçuk ay oldu biteli dün dayanamayıp ilişkimizi kurtarabiliriz herşeyi unutup dedim ama ben diyeceğimi dedim daha önce dedi reddetti. helalleşelim dedim hakkını helal bile etmedi :( ne kadar gurursuzum değil mi :( benden iğrenmiştir... ama çok sevdim :(

• :( çok sĞOL HAKLISIN dinlediğin için sağolasın

• önemli değil canım :)

Yükleniyor...