''Alo Fatih'' hakkında ne düşünüyorsunuz !

Başbakan'ın Habertürk'ün sorumlusu olan Mehmet Fatih SARAÇ arasında geçen telefon konuşmalarının dinlemeye takılan bölümleri internette ses getirmeye başladı. Siz bu olaya nasıl bakıyorsunzu nedir ne değildir. etikmi yanlışmı anlaşılıyor konuşmalar yoksa gayet normal isteklermi. Bununla ilgili sorular baya çok ama gelin bunları konuştukca devam edelim. Evet ne düşünüyorsunuz. Linki inceleyelim. videolar burada ! link

Güncellemeler:
BU arada sadece ahkaret içermeyen yorumlar yazın arkadaşlar beyin fırtınası yapılması adına yazılmış bir konudur. Parti ya da herhangi bir grup taraftarı değilim haberleri izledikce canım sıkılıyor olaya farklı farklı bakış açılarından bakabilmek istiyorum dediğim gibi lütfen kısa ve hakaret içeren yorumlar yazmayınız teşekkürler.
kimse meraklı değilmi bunalra yahu bu türkiyenin gerçeği oyun oynamayı bırakın artık :(

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• siyasette parmağı olan herkesin sadece Türkiyede değil bütün dünyada bu tarz eşik bekçisi habercileri parmağında oynattığını düşünüyorum. ama şunu da belirtmeden edemeyeceğim. herkes bir yana tayyip bir yana ondan ekstra nefret ediyorum çünkü ülkemizi ciddi anlamda salak yerine koyup soyuyor. ama kahretsin ki şu da bir gerçek birçok yenilik yaptı. şimdi aşağıya tükürsen sakal yukarıya tükürsen bıyık misali adam hem şehirlerde bulunan bazı sorunları çözüyor hemde ülkeyi soyup soğana çeviriyor. bir film var izleyenler bilir 'zamana karşı' orada insanların gelirleri düşürülüp giderleri arttırılıyordu. doğal olarak çoğu insan mağdur kalıyordu. ortada tonla para varken halen aç kalan insanıma üzülüyorum ben. bir torba kömür verip güya balık vermedik balık tutmayı öğrettik diyen zihniyeti de laik sistemin içine edip alacağı kararı önceden fetullah gülene soran şimdi şimdi paralel devlet muhabbetine sırtını döndüğü AKP milletvekillerinin bir bir bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyerek foyaları dökmeye başlamalarından da nefret ediyorum. herşey toptan yanlış anasını satiyim!

saygılar.

0|1
    0|0
    • kusura bakma ya soruyu görünce yazmaya başladım güncellemeye yetişememişim ben :/ daha hafifi nasıl olurdu bilemiyorum fikirlerim bunlar.

• harika yazmışsın düşüncelerimle paralel gidiyor. evet deddiğin gibi ortada bir gerçek var yazmaya başlasam tespitlerimi bitmeyecek, medyada güçlü olabilmek adına taraftarlarına işte bu gazeteye ortak olun alın bir şekilde sözler ediliyor sonra daha kolay emir verebilmek adına bunlar hoş şeyler değil. evet medyada doğru durmuyor pek asparagas ve abartılı haberler yapılıyor her iki tarafta hakısz bu vb konularda demokrasi diyenler dahi demokratik olamıyor bazen herkes oyunu kuralına göre oynamıyor

Kızlar Ne Diyor 1

• Pis herifler...

0|0
    0|1
    • hakaret değil sadece yorum istiyorum bu yazdıkalrımı hakaret edesinzi diye yazmıyorum lütfen. !

• Kusura bakma düşüncemi değiştiremem!

Erkekler Ne Diyor 1

• selahattin demirtas"in dedigi gibi sanmayin sadece haberturkte alo fatih var her kanalda bir fatihi var bunlarin

1|0
    0|0
    • evet haklısın dediğim gibi bir şekilde ipler ellerinde olmalı bu vb parti yöneten insallar buralara ipleri sağlam tutarak geliyorlar hani yok ben karışmam habwr yapmakta özgür diye bıraksalar onlarda bilişyuor asparagas vb ya da abartılı haberlerele oy kaybedecekelr burada medyanın önemi baya etkili. keşke insanlarımızda medyamızda herkes doğruları yapsa taraf tutmasa :(

Yükleniyor...