Sizce deplasman derbilerinde fenerbahçe rakiplerine kaç fark atıcak?

sizce deplasman derbilerinde fenerbahçe rakiplerine kaç fark atıcak?

Güncellemeler:
geliyoruz link wideonun 5 dakkasını izledim deplasman yasağı kalkarsa bende tribünde olucam.ordaki gs lileri ağlarken görmeyi isterdim ama kadar değilmiş hayde iyi akşamlar kaçtım :))

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• ne kadar fark atarız bilmiyorum ama arenada kendi evimizde gibi oynuyoruz galatasaray karşısında zorlanmayız. bizim asıl tehlikeli rakibimiz beşiktaş. bu haftaki derbi 1-1 olsun bizim olsun

0|2
    1|2
    • Orta sahayı geçemeyerekmi kendi evinde gibi oynuyorsun?Emre nin bu sözleri söylemesine çok az kaldı sabredin link

• Kaleye 2 kere gelipte 2 gol atmak en fazla 2 maçta olur biz sizi yenildiğimiz maçlarda bile futbolumuzla ezdik

Kızlar Ne Diyor 3

• hakemler yardım etmezse fark yiyecek

0|2
    0|0
    • golleri bastonla yürüyen drogba atar :))

• iyi tamam iyi geceler :)

• tamam iyi geceler :)

• ahahahahhaha çok komiksiniz ya. sizin o baroniniz mereilesiniz arenaya ayak basamıcak. o meşallerlerden önünüzü göremiceksinzi

0|1
    0|0
  • Sizinle ilgilenmiyorum o yüzden puan hesabı yapacak değilim fakat Elazığ sizin için tehlikeli bence eksik yakalayacaklar sizi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence sen çok havaya girmişsin ama sonra Rıdvan Dilmen´in dediği gibi havaya girdinmi Galatasaray çakar link Arenada oynanacak maçta ben Fenerin orta sahayı bile zor geçeceğini düşünüyorum Fenerbahçe Galatasaray ve Beşiktaş deplasmanlarında çok büyük bir travma yaşayacak.

0|1
    0|1
    • bu adam bize yalakalık yapmaktan başka birşey bilmiyor ben bunu adam yerine koymadım hic birzaman koymamda.

• orta sahayı geçmeden mi en son 2-1 yenmiştik. en kötü oynadığımız futbolla bile yeniyoruz

• belli belli 15 senedir belli :))))))

• Hiç bir zaman büyük konuşma taraftarı değilim kaç fark atar öyle böle sorular bira saçma yani yenice kesinde farkı kaldı gibi sormuşun Büyük konuşmamak lazım bence o gün gelsin bakarız hep birlikte nasıl olsa kaç fark atar :)

0|0
    0|1
    • tam kadro gelirsek zaten 4-5 atarız o günden sonra bana diceksin sen haklıydın :)

• Seni unutmicam dostum çok büyük konuşuyosun inş tam kadro gelirsiniz Beşiktaşada Galatasarayada atın bakalım 4 5 tane :) Sonra 1 2 tane eksik vardı diye tam kadro değiliz demeyin tam karolarlada kupa finallerinde a yenmedik sizi en son alga geçtiğiniz Drogba atmıştı kupa gelmişti .) NEse ben büyük konuşmuyorum FB yenebilir ama favori GS BJK maçındada bJKdir.

• kadro bu sene toparlandı çok zor sizin iş :)

• Ben büyük konuşmayı sevmem ama Kadıköy'de en iyi olduğunuz dönemde hakem sayesinde 1 puan aldınız bizden. Son haftalarda oynadığınız kötü futbolla Olimpiyat'a gelirseniz 80 bin kişi önünde sizi büyük ihtimalle yeneriz.

0|1
    0|0
    • beşiktaş çekindimi söyliyebilirimde 80 bin kişi nasıl olcak .

• Olimpiyat Stadı'nın kapasitesi 76 bin veya 78 bin bildiğim kadarıyla ama fazla seyirci alınıp merdiven boşluklarıda doldurulacaktır Galatasaray maçında olduğu gibi. En az 80 bin kişi olur. o gün.

• çok zor bir maç olcakta kadıköyde oynadınız futbolu hatırlayıp fenerbahçe bırakmıcaktır beşiktaş avantajlı olcak ama kolayda olmıcak fenerbahçenin de şansı var.

• Acıkcası yenecegini bile sanmıyorum

0|1
    0|0
  • 34

0|0
    0|0
  • arenada görürsün.

0|1
    0|0
Yükleniyor...