10 kişi önünüzü kesti ve para istiyor . vermezsen döveriz diyorlar naparsınız?

ben parayı veririm.10 kişi lan boru mu hepsi 1 kere tükürse boğuluruz anasını satayım.sonra da polisi ararım :D siz naparsınız?

0|0
22|48

En İyi Kız Görüşü

• Bayilma numarasi yapip yere yigilirim nefesimi tutup kipkirmizi olurum nobet gecirme numarasi yaparim, inanirlarsa kacarlar, kacmazlarsa da.canim sagolsun :))))

0|0
    1|1
    • valla o ara başka bişey yaparlar bence :D:D o iş sakat yapma onu :D

• Senaryonu ben de uygulama :D cikamaz banane sevmedim seneryonu hih :D ahahahaha

• kahretsin :D

Kızlar Ne Diyor 21

• Ben vermezdim dağ başımı burası yolumu kesip para alacaklar bide benden göz yaşartıcı taşırım ben onu sıkardım sonra polisi arardım

0|2
    0|2
    • neden biber gazı taşıyorsun madem dağ başı değil :D 10 kişiye birden o gazı sıkamazsın etki mesafesi 30 40 cm falan :D

• Hazırla malı iki kurşun sıkarız :D

• kurşun sıkarsak ayvayı yeriz. 2 dakka delikanlılık yaparız ,hapiste senelerce kölelik yaparız :D

• Olm varsa siz bana para verin lan derim zaten parasızım :D büyük ihtimalle vermezdim 10 da olsa 20 de olsa çift burcu da oğlak olan bir insanım inadım inat vermem :D

0|1
    1|0
  • böle bir travma yaşadın sanırım .D

0|2
    0|0
    • valla yaşamadım da keşke yaşasam :D adrenalini severim :D

• Aynı ben lan :D Bende gece soda alıp eve dönerken banada sataşsınlarda kafalarda soda şişeleri kırılsın isterim :)

• ama 1 kişiyse onu yapamazsın ağzın burnun gider.

• Buyur hodri meydan :)

0|1
    0|0
  • 10 kişiyi görünce ben link

Para bende ne gezer koçlar, daha maaşı bile alamamışken :,(

0|1
    0|0
  • Ceplerimi boşaltırım anında, can bu.

0|0
    0|0
  • paramı verdikten sonrada dayak yiyebilirim

o yüzden vermem paramı :(

0|1
    0|0
    • dövtükten sonra da paranı alcaklar zaten. en azından para verdin diye daha yavaş vururlar sonra ahaha

• dayak yerim de parayı vermem -.-

0|1
    0|0
  • para verirsem de dövmeyeceklerinin bir garantisi var mı?Paranoyaklıkta çığır aççam :))

0|1
    0|0
  • Amaan istediği para olsun. Bizde para çok gibi,

0|1
    0|0
  • bendeki para hepinize yetmez derim

0|1
    0|1
  • fururum onları.^^

1|0
    0|1
  • veriririm parayı

0|0
    0|0
  • Paramı alanın annesi babası ölsün derim :(

0|1
    0|0
  • parayı verdikten sonra da döverler kaçış yok

0|1
    0|1
  • Veririm canımdan kıymetlimi be :D

0|0
    0|1
  • ver parayı kaç senden kıymetlimi:)

0|1
    0|0
  • oha hayatım boyunca bu kadar ekşın yaşamadım dövün lan gurban olam size derim

0|2
    0|0
  • Direk para onların olsun yaa :)

0|0
    0|0
  • korkudan sıçarım altıma önce sonrada parayı yere atar kaçarım zaaa

0|1
    0|0
  • aynısını yapardım :D

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 48

• önce kalıplara tek tek hızlı bir biçimde bakarım.en az iki tanesini zaten yıkarım...önemli olan o ikisini yıktıktan sonra ben yere savunmaya kapandığımda beni açmayı başaracak güçte ya da kalıpta ya da kiloda olan çıkar mı?eğer yoksa hiç düşünmem ilk menzilime girene kafayı gömer solumdakine sa bir sağ direk çakar sonra hemen yere kapanırım.en fazla sırtıma vururlar.kafama vursalarda en fazla bayılırım şoka ren vücut acı hissetmez.ama yok 10 kişide dev gibi ise ne para senin itin olsun al cep telefonum note 2 abi buda benden derim.

0|1
    0|0
    • gebertmeseler iyidir hacı :D

• eğer ikinci kategori ise diklenmenin anlamı yok ama ilk bahsettiğim ise sorun olmaz.sınırlarımı bu vesile ile denemiş olurum allah korusun tabi.

• Benim önümü adamlar kesti cüzdanda iyide para var.Para istediler yok dedim (Soguk kanlılıkla) Bakarım dediler bak dedim sonra bakmadan gittiler.Tabi böyle 10 kişi falan oldumu vereceksin parayı çünkü candan degerli degil 20 tl için adam öldürenler bile var ülkemizde.

0|2
    0|0
  • ilk kim başlıyo der hazırlanırdım heralde yiyeceğim dayak için :)

0|1
    0|0
  • ama işin kötü tarafini sana söliimmm o parayi 1 kere verdiğinde bir daha seni her gördüğünde önünü kesip para almak alişkanlik yapicak.. Allah ne verdiyse dalarim. ilk önce yavas yavas caktirmadan hepsini bir süzerim tek atişta inidirebileceklerimi hesaplarim. sonra gerisi kolay... onlar olayi anlayana kadar 2 tanesini indirsem geriye kalir 8 kişi onlarlada bogusma falan en fazla 6 kişiden dayak demiş olurum. bu da deli kanli işidir...

0|1
    0|0
  • bizim mahallede bir çingene vardı 20 milyon çalmış başka çingenenin biride 20 milyonu bana ver diye çocuğu bıçakladı bacağından çocuk yine vermedi parayı ben çaldım benim hakkım sen mi çaldın diye bağırıyodu :D :D :D

0|2
    0|0
  • Arkadaş o bahsi geçen kişi sayısı 10 değil 8 olması gerekiyor. İşsizlik oranlarına göre her 5 kişiden 1'i işsiz. link Acaba içlerinden 2 kişi soygunu yapıyor kalan 8 kişi o 2 kişinin çaldıklarını paylaşmak için mi bekliyor?

0|1
    0|0
  • Tek başımaysam hastanelik olacağımı bilsem vermem.

Ama yanımda bir arkadaşım ya da başka biri olsa 10 kişi değil 2 kişi kesse önümü sökül paraları diye o zaman veririm..

0|1
    0|0
  • battalgazi olmadığımıza göre ? Seve seve vericez :O

0|1
    0|0
  • 10 kişiden dayak yemişliğim var muhtemelen yine dayak yerim

fakirin canını al malını alma laaaaaaaaaaaa n diyerek

0|1
    0|0
  • Parayı aldıktan sonra da dövebiliyorlar,eşlik ediyorlar bir yere kadar daha fazla para çıkar diye filan.Ben yaşamadım (yalan).Valla yaşamadım (yalanının kuyruklusu) :((( :D

Peace ^^ brother.

0|0
    0|0
  • Bende para çıkmaz zaten :D Kısaca derimki silahınız varsa ateşleyin kılıcınız varsa parçalayın piçanız varsa delik deşik edin. :D Paramı sizin gibilere yedirmem.(çaktırmayın açlıktan nefesim kokuşmuş.Pantolonun cebi delik içi bomboş olduğu için diktirmeyede gerek duymadım) :D böyle i*nelik göremezsiniz :D

0|0
    0|0
  • bakın arkadaşlar tabi istediniz diye vereceğim ama bir sorum var. aliyle hüseyine ahmetle mehmete verdiğimin iki katını vermek istiyorum. mustafanın payı ahmetin yarısı olsun. aliden 5 tl alıp Erhana verirsem Erhanla Tunanın paraları eşit olsun. Kemale bir pay verilmesin. 9 kişi bu şekilde paylaşın derim. Oluşacak kargaşada kaçmaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • para yk zaten bende ama veririm sonra onları tek tek bir yakalarsam ...

0|1
    0|0
  • 10 kişi çok ya

0|0
    0|0
  • şimdi sen parayı vermesen

onlar da seni bir güzel dövse , hastanelik etse .

ve hastanede elemanlara verilecek paranın 10 katı cebinden çıksa.

üstelik işinden gücünden okuyorsan okulundan falan olmak da var ..

kat kat zararlı çıkmak da var riskli bir durum .

yani ne yapıyoruz duruma göre bakıp düşünüp sonra parayı verip yolumuza devam ediyoruz . :)

0|0
    0|0
  • Benim başıma çok geldi :)) Arkadaşlar yiğitlik bir yere kadar. Bu tür durumlarda uzayacaksın hemen :) Herkes kendi çöplüğünde öter.

0|0
    0|0
  • Öğrenciyim desem yeterli sanırım. :) ne paramdan nede canımdan olmam :)

0|1
    0|0
  • Vermem. Sıkıyorsa alsınlar. (Şimdi biri gelir laf sokmaya çalışır. Hiç uğraşmayın) Nah alırlar o parayı benden.

0|0
    0|0
  • bak buna cok gülerim işde hepsinin agzına sıcardım veya cok güclü kişilerse vitesi 6 takar son gazla hadi ben kacar :)

0|0
    0|0
    • kardeş güçlü olmasalar da fazla normal de olsalar sen ipman mısın :D

• bende deli güçü var sinirlendigim zaman sayıların bir önemi yok benim için sadece cok güçlü olmasın bana yeter zekam ile onları döverim :)

• üzerimde fazla para var ise yani söyle soyleyim benden cıkması gereken bir miktar ise veririm eğer bir silah varsa üzerime sıkarım ayaklarına dağılırlar kuzu kuzu..

0|0
    0|0
  • Varsa bıçak yoksa kesici delici birşeyle hallederiz.

0|0
    0|1
  • abı polıs gelıyor der hızlıca kacarım :D yakalanırsam gıttamam :D aaa

0|1
    0|0
  • Boşunamı spor yapıyoruz o kadar ulan ilk fırsatta kaçardım kalabalık bir yere :D

0|0
    0|0
  • "Abilerim beni dövüp yorulduğunuza değmez, 5 kuruş param da yok zaten"

0|0
    0|0
  • Adamlar halimize acıyıp üstüne para vermeseler iyi valla :D

0|0
    0|0
  • Benden çıkacak para adamların minibüs parasını bile karşılamaz :D

0|0
    0|0
  • Hızlı koşarım ben,yakalayamazlar

0|0
    0|0
  • kaybettigim parayı tekrar kazanabilirim o kesinde eger dötü kaybedersek bir daha geri kazanırmıyım orası şupheli:))

0|0
    0|0
  • link Delikanlı Adam Tırsmaz :)

0|0
    0|0
  • Valla ben ninjutsu bildiğim için problem yok 8 kişiye kadar pataklıyorum 10 kişide olur herhalde olur olur sorun yok

0|0
    0|0
    • gel bağcılara deneyelim kardeşim ninjutsun işe yarıyor mu merak ettim :d bizim mami yi sana 500 lira helalinden :D

• Hahhaha para vermene gerek yok racon yaptığın adama da dikkat et capish

• Erkekler Devam
    18
Yükleniyor...