Neden neden neden :( cevaplayana +1 puan

sevdiğim çocuk 14 şubata askere gitti hergün arıyordu bu sabah aramadı yani bugün dahada hiç aramadı sizce orası yoğunmuydu yoksa arıya bilirmiydi ?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• disiplin koğuşuna attılar belkide.oradadaki adı disko.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Askerde telefon kullanımı yasak . Her zaman söylüyorum askerde ki erkeği rahat bırakın moral verin ve destek olun . Düşündüğünüzden çok çok zor bir görev . Orada ekstra bir dert çekmeye gelemezler . Gurbet orası . Hala oğlum öz abim gibi sevdiğim kişi bu yüzden 7 yıllık sevgilisinden ayrıldı . Nişanlılardı .

1|0
    0|0
  • her dakka arayamaz hergün de arayamaz çocuk eğlenmeye gitmedi ya vatani görevini yapıyo disiplinli yerdir

1|0
    0|0
  • acemı bırlıgı ıse ankosorler normalde dolu oluyo sımdı kımse kısa kesmez bıde egıtımlerı flan oluyo ya hıc bulamaz ben gece 2 de 1 km yol yurudugumu bılıyorum acemı bırlıgınde..

1|0
    0|0
  • Askeriye'de bildiğim kadarıyla her gün sakin değil. Bu nedenle elinin boş olmadığı gün de olabilir.

1|0
    0|0
  • Askeriye orası kızım yakaladılarsa ceza yemiştir.

1|0
    0|0
  • Belki koğuştaki kişiye özel ranza altı telefonu arızalanmıştır. Hey Allah'ım ya, orası Asker Ocağı. Bir nizam var, kural var. Gün gelecek 10 gün aramayacak, asker yolu beklemek kolay mı?

1|0
    0|0
  • Yoğun olabilir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çocugu bu kadar sıkboğaz etme.

1|0
    0|0
  • Sadece ufak(!) bir hatirlatma olacak benimkisi ama adam ASKERDE ...

1|0
    0|0
Yükleniyor...