Diyelim ki eşinizle tartıştınız, size yaklaşmaya çalışsa ne yaparsınız?

diyelim ki eşinizle kavga ettiniz, kavgadan sonra eşiniz size ilişki için yaklaşmaya çalışsa tepkiniz nasıl olur? diyelim ilişkiye girdiniz sonrasında kavganız devam eder mi? barışır mısınız yoksa yatak ayrı salon ayrı mı dersiniz? bir de hergün ilişkiye girme evliliği nasıl etkiler?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Evlilikte tartışma olabilir- önemli olan yatakları ne olursa olsun ayırmamaktır. Küslüğü uzatmamaktır doğru olandır, sabah kavga edin yiyin birbirinizi ama yatağa barışmış bir şekilde girin, evli değilim ama sağlıklı evliliklerin temelinde bu vardır :)

0|0
    0|0
  • büyük bir kavga değilse barışırım büyük ihtimalle ilişkiye giren barışmıştır heralde yani ben öyle yaparım:)

0|0
    0|0
  • Bunlar kişiye göre değişir ben şuan aşık olduğum adamla evlenirsem eğer kavga konumuz çok ciddi değilse itiraz etmem çünkü ona aşığım kıyamam zaten salonda yatmasına bunu gurursuzluk olarak düşünmek isteyen düşünebilir böyle düşünenler beni ancak cidden aşık olursa anlar, ben onun her hücresine aşığım ilişki sonrasında da barışırım ki barışmak için ilişkiye de gerek yok ben asla yatağa küs girmem onunla küs uyumam çünkü küs uyursak yine küs uyanırız. Küs uyanırsakta beraber mutlu geçirceğimiz günlerin sayısı azalır, olmaz öyle mallık.

0|0
    0|0
  • eğer bn kzdysam sokaktan içeri eve ble grmem :D

0|0
    0|0
    • vicdansızlık..

• o da benim kıymetmi bilsn önce bir yalvarsn bkalm belki gelrz eve

• ah şu kızların kendimi ezdirmem fikrinden doğan yalvartma aşkı..

Erkekler Ne Diyor 1

• bayanların meşhuz barışma numarasıdır bunlar zaten birdefa olayın içine girdinmi yanı ilişkiye basladıgınız an barıştığınızı kabul etmişsiniz demektir :)

0|0
    0|0
    • tam tersi bir durumda yani bayanlar açısından bakılınca nasıl olur acaba?

Yükleniyor...