Sarışın kız mı? Kumral mı yoksa esmer mi? :)

Arkadaşlar eminim ki herkes bu konuda polemik yaşıyordur... Sarışının adı, esmerin tadı kumralın da varlığı demişler :) Siz ne tür kızlardan hoşlanırsınız? Ya da sitemizde hangi tarz ağırlıkta? Esmer mi kumral mı yoksa sarışın mı? Ben şahsen kumral ve buğday tenli bayanları daha çok seviyorum, daha çekici ve güzel oluyorlar tam tamına bayan havası veriyorlar :) Sarışınlar da fena değil hani :)

Sizin tercihiniz hangisi ? :)))

0|0
14|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• ben erkek olsam güzel olandan hoslanirdim ama en cok sarisin renkli gözlü begenirdim,onlar ayri bir fena oluyolar tabi her sarisinda degl tabi :) aman ya güzel olan esmerde sarisinda kumralda kizilda olsa güzeldir bence yinede :))

0|0
    0|1
  • İçinde Allah korkusu olsun da isterse bütün renkleri bir arada bulundursun...

0|2
    0|0
  • Herkes esmer sever,sarışınla çıkar, kumralla evlenir .

inş espriyi anlamayıp"nedeen genelleme yapıyooosun" diyen çıkmaz.

0|0
    1|0
  • nefes alan :S:D

0|0
    0|1
  • Esmer olsun benim olsun :)

0|0
    0|0
  • her tenin güzeli, çirkini var. önemli olan kişinin kendisine göre güzel olanı bulması. x kişisi çekici diye onu herkes öyle kabul etmez

0|0
    0|0
  • kız.

0|0
    0|0
  • Sarışınlar güzel olur.

Bende sarışın değilim :/

0|0
    0|0
  • Sevsin yeter gerekirse boyarız sonra :)

0|0
    0|1
  • kumral tabıkı

0|0
    0|0
  • Kumrallar iyi. Bende o sinifa mensubum diye degil genel manada iyiler..

0|0
    0|0
  • Sarışın kumralım ..

0|0
    0|0
  • sarışın

0|0
    0|0
  • buğday tenli.esmer kara sevmiyorum :D zevk meselesi bnde beyaz+buğday karışımı bişeyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hic ayrımım olmadı bu zamana kadar :)

0|0
    0|0
  • valla ne esmer ne kumral olsun sadece bana derger versin birde kendini bilsin yeterli

0|0
    0|0
  • Kumral abi her daim :)) bu arada İnegöl'den birini görmek mutlu etti beni :D

0|0
    0|0
  • gönlüm hangisine giderse o dur :)

0|0
    0|0
  • Tipine göre değişir ama genellikle sarısın uzun boylular fena oluyo tipsiz olsalar bile fizikleri yetiyo yani :D

0|0
    0|0
  • kumral ve esmer off offf :d sarışın olmasın zaten ben sarışınım bea :d

0|0
    0|0
Yükleniyor...