Eski oyunları yeni nesil oynuyor mu?

Bazen sokakta denk geliyorum ama biliyorlar mı bilmiyorum. Alman, 9 aylık, simit, zıp zıp, misket(kuyu), bilyalı yapan görmüyorum artık ben daha doğrusu bilyalı hiç görmedim çok uzun zamandır. Biz uçurtma yapar uçurur bir de havadaki uçurtmayı düşürürdük koşar gider alırdık. gerçi misket için toprak gerek uçurtma için alan gerek... Siz görüyor musunuz eski oyunları oynayanlar var mı?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Oldum olası hiç sevmezdim misket oynamayı. Yeteneksizim.

Alman kale çok oynardık. Yine japon kale de sevdiğimiz oyunlardı. Ayak tenisini çok severek oynardım ve saatlerce oynadığım zamanlar olurdu.

Bebe iken yerden yüksek, istop ve yakan top oynardık. Gerçekten bebe işi oyunlar ama yakan topu iyi oynarım. Beni alan takım kazanmaya yakın olurdu.

Uçurtma uçururduk. Aklınıza gelecek her türlü oyunu oynardık. Hatta sakız kağıtlarından araba resimleri çıkardı onları yarıştırırdık.

En çok yaz aylarında düzenlediğimiz Olimpiyatları severdim. Televizyonda seyrettiğimiz olimpiyatları kendimize uyarlardık. Her türlü atletizm, yüzme ve diğer sporları toplar ve hepsinde 1 hafta süreyle yarışırdık.

0|1
    0|0
    • Sizi anlayan bir tek benim ne yazık ki.

Halbuki burcunuz ne diye sorsaydınız bir tek ben cevap vermezdim.

• Kibarlığınız ve iltifatınız için teşekkür ederim.

Ben sizden daha akıllı değilim. 37 yıllık tecrübe bu. Siz de benim yaşıma gelince en az benim kadar geniş perspektiften bakmayı öğrenmiş hatta muhtemelen beni geçmiş olacaksınız.

• Sizde yaşanmışlığa ek olarak muhteşem bir düşünce derinliği var. saygılar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...