Sizin yaptığınız ya da size yapılan sürprizler

Evet arkadaşlar sorumuz başlıkta. Yapmayı düşündüğünüz, bu zamana kadar yaptığınız ya da size yapılan sürprizler neler? Doğum günü, yıldönümü veya herhangi bir günde. Hem o günleri yad edelim hem de yaratıcı yönü eksik arkadaşlarımıza çıkış kapısı olalım :)

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• eski sevgilime doğum gününde harika bir sürpriz yapmıştım

halasından rica ettim habersizce çağır diye

kapı girişini en sevdiği kokulu mumlarla sağlı sollu donattım

bir gitarist arkadaşımı çağırmıştım

kapı çaldığında gitar solo giriş yaptı

içeri girdiğinde ben şarkıyı okumaya başladım dansa davet ettiim

dans ederken şarkıyı okumaya devam ettim

arkasından pastası geldi

bundan sonra böyle şeyler yapacağımı hiç sanmıyorum

1|0
    0|0
    • Oov çok iyiymiş imrenmemek elde değil :)

• Hayatıma giren biri olduğunda onu mutlu etmek adına herşeyi yapardım

artık umrumda değil

değer bilmiyorlar çünkü

nerde ipsiz sapsız var onun peşindeler

Erkekler Ne Diyor 1

• lisedeyken arkadaşlar sağolsun doğum günü için bir mekanı kiralamış. Ama süpriz bu değil sağolsun sevgilim o gün çok sıcak ve cana yakındı ama oda süpriz değil. Geri zekalı arkadaşlardan birisi sevgilimin babasının yakın arkadaşı olan görünce hazır ola geçtiğimiz müdür yardımcısını davet etmiş. Ben kızla oynaşırken çat diye kapı açıldı ve ışık hüzmesi içerisinde müdür yardımcısı içeri girdi işte süpriz bu. Nerdeyse altıma kaçıracaktım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevgilime sevgililer gunu icin ask kavonozu yaptirdim bilindik bir sey ama cok hosuna gitmisti. Dogum gunumde bana gelmeyecegim deyip erkenden gelince cok fena sok oldum kendini affettirmek icinde kalpli kutuya cikolata ve notlar koymus yanina da kucuk bir ayicik almisti kucuk surprizperama sevimli mutlular heyecanlar.

1|0
    0|0
  • bugune kadar bana hiçç sürpriz yapılmadı.. bende yapmadım kmseye

1|0
    0|0
Yükleniyor...