Hiç umutsuzluğa kapıldınız mı?

Yaşadığınız olaylara baktığınızda çaresiz ve isteksiz olup,karar vermekte zorlandığınız anlar oldumu,o an ümitsizliğe kapıldınız mı?

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• kapıldım

.

0|0
    0|0
  • oldu halada arada olur çok büyükleride oldu normalleride inanç belki tek dayanak vardır bundada bir hayr deyip tevekkül etmek çünkü nasip gizli hayrdır derler ya o misal

0|0
    0|0
  • hemde çoook..

0|0
    0|0
  • çokkkk ama rabbim herzaman bir cıkıs kapısı verdi

böyle anlarımda hep dua ederim ve bu bana cok iyi gelir

0|0
    0|0
  • cooooook oluyo arada sirada öyle

0|0
    0|0
  • Evet.

Olur öyle arada.

0|0
    0|0
  • evet her insan dönem dönem yaşar bunu zaten

0|0
    0|0
    • kronikleşmesi sorun tabiiki zamanla olması doğal ama sık sık yaşanması sorun

• evet oldu o an bir arkadaşıma sığınır karamsırlıkdan kurtulurum ^^

0|0
    0|0
    • güzel arkadaşınız güçlü birisi sanırım.

• çok güzel.teşekkürler cevap için. ( ayrıca bu hayatta insanların bu tür dostları olması belki basit gibi gözükebilir ama ciddi derecede önem arz etmekte)

• rica ederim kesinlikle öyle ^^

• Olmaz mı her insanın olmuştur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• evet kapıldık

0|0
    0|0
    • okul konusunda ya :)

• kapıldımış olabilirsinizde sonu ne oldu kurtulma ümidi var mıiçinizde gerçi aşkın rüzgarından kim kurtulmak isterki eğer öyle bir şeyi ima etti iseniz

• Hiç bana göre değil zaman alır Sadece çözümü

0|0
    0|0
  • hergün yaşıyorum umutsuzlugu , kendi başıma çaresizce yavas yavas ölmek istiyorum .(

0|0
    0|0
    • dur yahu daha yaşın çok genç

• hım sorunun kendi bedeninle ilgili ise sorun sende o zaman sen kendini sevmessen seni kim sevebilir bunu düşün

• sevmesini istemiyorum ki ölmek istiyorum işte , aciz gibi bu suratla yaşamaktansa olmek daha iyi

Yükleniyor...