Alın size ıspanak tadında bir soru..

Şimdi öncelikle güneş gözlüğünün ne işe yaradığını ve hangi amaçlarla kullanıldığını düşünelim.

Güneş gözlüğü açık havada kullanılan, gözlerimize zararlı gelen güneş ışınlarından korunmak amaçlı takılan bir aksesuardır..

Şimdi de Metro dan bahsedelim.

Metro trafikten bir nebze de olsa kurtulmamızı ve gideceğimiz yere daha çabuk ulaşmamızı sağlayan yer altı trenidir..

Size sorum şu;

Sizce güneş ışığının girmediği bir yer olan yer altı metrolarında güneş gözlüğü takan insanlar ( hele de bunlar ağırlıkla kadınlar oluyor ) nedir ?

Apaçi akımının devamı mı ? Yoksa yeni bir akım mı başlatıyorlar ?

Güncellemeler:
Bir vagonda 5 kişiden 8x5=40

Evet hergün tren başına 40 kişinin gözü şiş, mor, enfeksiyon kapmış vaziyette çok mantıklı ^^

0|0
16|15

En İyi Kız Görüşü

• uyurken millet görmesin diye

cool olurum yhaa diye düşünen(apaçi)

gözü şiş olan

gözü mor olan

gözünde leke olan

gözüne yakın yerde sivilce ya da çıban çıkan

gözlük ojemle, kazağımla vs çok uyuyor diye takan(ya da baska bir kıyafet)

insanları karanlık ve ya kahverengi görmekten zevk alan

ay çıkartıcam ama nereme sokucam endişesi yaşayan

.

.

.

örnekleri çoğaltabilirdim fakat bence bu kadar yeter :D

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Gözü şişse, morarmışsa, ciddi bir göz enfeksiyonu geçiriyorsa gibi ihtimaller de var dimi ama ?

0|1
    0|0
    • Göz enfeksiyonu vardı salgın halinde senin gözüne bulaşmadığından bilemezsin. Senin iddiana göre : Bir vagonda 5 kişiden 8x5=40

Evet hergün tren başına 40 kişinin kafası çatlak :/

• Geçmiş olsun..

İstanbul

• Teşekkürler, geçti :)

• Apaçi akımının devamı.

0|1
    0|0
  • çıkarınca koyacak yer yoktur.. saclarınına takınca sacı karıstırma olasılıgı da var.. mecburen gozde gezıyorlar.. ben kıvırcıgım sacın arasından cıkaramıyorum mesela..

0|1
    0|0
    • sırtında ya da kolunda kocaman çanta ve koyacak yer yok öyle mi güldürdün beni ^^

• ben onları bılmem benım gerekcem bu valla goruntu olsun dıye takmıyorum mecburıyetten

• teşekkürler

• sen sosyetelerin güneş gözlüğünü aksesuar ve süs olarak taktığını bilmiyor musun :)

ve diğer kadınlarda o havayı uymaya çalışıyor sanırım

0|1
    0|0
  • Gece evde güneş gözlüğü takanla aynı soydandır.Gözlükler pazardan allah korusun nazardan

1|1
    0|0
  • Ben de bir ara bayağı takılmıştım bu soruya ama bazıları için aksesuar olmuş bu artık, küpe yüzük başkaları için ne ise onlar için de o , herkesin zevkine saygı duymak lazım**

0|1
    0|0
  • Gece güneş gözlüğü takanlara ne demeli peki ? :D

0|2
    0|0
  • Yok ben yapmadım hiç öyle bişey :)) Ama hep gördüm.

0|1
    0|1
  • :) kar yagarken gunes gozlugu takan gordum ben . Havalar sicakken takmamislar iclerinde kalmis

0|1
    0|0
    • Kar yağarken bende takıyorum bazen Helin,ama buradaki takış amacı karın verdiği parlak ışık gözlerimi yoruyor o yüzden resmen bakamıyorum o an.yanlış anlama ama önyargılı yazmışsın biraz :)

• Istisnalar kaideyi bozmaz diyelim :)

• hiç birşey anlamadım ^^ kendimi ezik hissettim -.-

0|1
    0|0
  • Kesinlikle örgüt bunlar aksam bile güneş gözlüğü kullananlar var :Ddd

0|1
    0|0
  • Kendi kafalarına göre takılıyorlar

0|1
    0|0
  • kocama bir suratım olduğundan ve saçımı hep topladığımdan güneş gözlüğü kullanmam... ama kapalı alanda gözlük bana mantıklı geliyor... aynı kulaklıkla müzik dinlemek gibi... dışarıyla ilişiği kesme var, kalabalıkta insannlarla gereksiz göz kontağını kesmek için...

tabi bide çıkarmaya üşenmek falan da var :D

1|1
    0|0
  • Hoş bir bayandan şu sözü işitmiştim

Yaz kıs ,gunes olsun olmasın güneş gozlugun kafanda olacak... kafadaki guneş gozlugu pazardan alınmış cakma eşofmanlıyı bile sahilde sabah koşusuna çıkan hollywood yıldızı yapar...

Kafama yatmadı desem yalan olur

1|0
    0|0
    • Modifiye şekli yani.. ^^

• Peees...

Yok ya erkek hoca bana cok kotu bir sey demez heralde...

• tabi kızlara öyle bişey diyemezler :)

• Gözetlediği kişiye yakalanmamak adına yapıyorlardır.Daha iyi dikiz için.Hepsi migren atağı geçirmiyorsa ya da ameliyatlı değilse tabii..:))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kimi kesiyorum kime bakiyorum belli olmasin diye takanlarda var uyaniklar :))

0|1
    0|0
  • çakma güneş gözlüğü takanlar var bide asıl onlar akım başlatmış

0|1
    0|0
  • kendi çektiğim bir fotoğraf: link bunun dışında taksimde gece saat 12 güneş gözlüklü adamlar, kadınlar. İĞRENÇSİNİZ.

0|1
    0|0
  • inceyi kaptım hacı okula bisikletle gitmesem metroda hatun keserken güneş gözlüğü kullanırdım valla bu kızlar çok çakal :D Ankara metrosu candır :D

0|1
    0|0
  • Lisedeyken Almanca hocamız (kendisi o tarikattandır) Sınavda güneş gözlüğü takardı.İşin garibi işede yarıyor Haa! nere baktığını anlayamayan öğrenciler faka basardı f*ck !1

0|1
    0|0
  • Tanıdğım büyük bir adam "kapalı mekanlarda güneş gözlüğünü sadece ahmaklar ve körler takar demişti" adam haklı dağılın :D

0|1
    0|0
  • Soru iyi 5*

Cevaba gelince

Cevap yok

Beyin error verdi dusünürken

0_0

0|1
    0|0
    • inceyi kaptım hacı okula bisikletle gitmesem metroda hatun keserken güneş gözlüğü kullanırdım valla bu kızlar çok çakal :D Ankara metrosu candır :D

• Ispanagı zaten sevmedigim için sorunu okuyamadım kusura bakma :(

0|1
    0|0
  • kız-erkek farketmez. kapalı ortamda güneş gözlüğü takan kırodur.

0|1
    0|0
  • hadi güneş gözlüğünü gece taktın ama seni bununla fotoğraf çekmeye zorlayan neydi be mübarek.

0|1
    0|0
  • aksesuar diyelim :))

0|1
    0|0
  • Sabah Insan kalktığında göz alt tabakası sıser ya çok uyumaktan ya uykuszluktan, Çoğuda bunun ıcın takıyordur.

0|0
    0|0
  • bütün ışıklardan rahatsız olan insanlarda var, özellikle lazer ameliyatını yeni olmuşsa o kadar hassas olurlarki en ufak ışık batar gözlerine

0|0
    0|0
  • Bazı göz rahatsızlıkları karşısında doktorlarda tavsiye ediyorlar takmayı..Özellikle gözün ışığa çok hassas olması durumlarında..

Bunun dışında sırf artıstlik olsun diye takanlarda vardır mutlaka ama böyle bir genelleme yapmak yanlış olur..

0|0
    0|0
  • Valla haklısın bunların nedir bu gözlük fantezisi şey yaparken bir takacaklar yaknda :d

0|1
    0|0
Yükleniyor...