Farklı şehirde olup sanal ortamda tanıştığınız birisi ile

farklı şehirde olup sanal ortamda tanıştığınız birisi ile, bir ilişki düşünebilir misiniz? sadece resimlerden biliyorsunuz, hatta sesini bile duymadınız ve görmediğiniz birisi, ama konuşmakdan daha doğrusu yazışmakdan hoşlandığınız bisisi, ne yapardınız ?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• denemeden bilemezsin :)

0|1
    0|0
    • olur mu dersin?

• teşekkürederim yorumun için bakalım sonuç ne olacak

• hadi bakalım hayırlısı olsun :))

Kızlar Ne Diyor 6

• yazısmaktan öteye gecmez..dahada ilerisi olur görüşme imkanı bulursanız belirli bir süre devam eder ama sonrasında devam etmez..bosuna oyalama kendini...

0|1
    0|0
  • arkadaşım hoşlanıyorsan konuş , bırak mesafeyi

nereye kadar gidebilirse.. en azından yapmadığın bişeye pişman olmaktan iyidir.

Reel"de buluşsanız bile evlencek haliniz yok öylede biter böylede

o yüzden bu hoş duyguların keyfini çıkar derim ben.

0|1
    0|0
    • öylede bitecek böylede bitecek ama sonrası kötü oluyor, bilmiyorum kafam çok karışık

• kamerada görüşüp telefonda konuşsan neyse ama hiç görmeden sadece yazışmayla ne kadar güvenebilirsin ki ben olsam asla güvenmem bu sekilde insanlar artık eskidi gibi değil çünkü dikkat etmek lazım zaman değişti şimdi herkes art niyetli

0|1
    0|0
    • yani bunlarda bir ihtimal tabii herşey olabilir, dediğin gibi insanlar çok değişti artık

• olur heralde nden olmasn

0|1
    0|0
  • O ilişki statüsüne girmez ..

Sadece vakit geçirmek adına yaptığım bir eylem olur ..

0|1
    0|0
  • ahhhhh senidemi yazık ya afdsadsa

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben nişanlandım bile hala görmedim inş düğünde göreceğim :P

0|1
    0|0
    • nası yani? internetten kendi kendine mi nişanlandın ? düğün olmadan gör bari :)

• seninkide farklı bir durummuş kardeş, yinede düğünden önce görmeye çalış :)

• Konusmaktan hoslanıyorsam hıc bozulmasını istemem. İyi hissettiren insanı kaybetmeyi kimse istemez. İlerlerse duygularıma gore bulusmak icin elimden geleni yapardımda

0|1
    0|0
    • kaybetmeyi bende istemiyorumda mesafe yüzünden vazgeçmek üzereyim, vazgeçersemde onu kaybedecem, kaybetmek de istemiyorum, yukkarı tükürsem bıyık aşağı tükürsem sakal misali

• Ne kadar mesafe olabilirki , uzaktan sevmek bir bakıma sevmelerin en guzelı bunuda unutmamak lazım ve dusuncelere asık olmak denilen birsey var eger onu yasıyorsan birkez olsun bulusmayı dene fiziksel olarakta hosuna gıderse vazgecmeyi dusunmezsin bile

• mesafe 14 sat gidiş 14 saat geliş yakın bir mesafede değil anlayacağın... eyvallah kardeş yorumların için bakalım bir yolunu bulacaz artık

• sen nerdesin o nerde?

0|1
    0|0
    • 14 saat gidiş 14 saat geliş, gerisini sen düşün artık :)

• ne oldu bu sonuç olarak bendede var aynı sorun mesafa yaklaşık 11 saat

0|0
    0|0
    • şimdilik normail arkadaş olarak devam. umarım sende bir çıkar yol bulursun :)

• ezikliğin daniskasıdır yürümeyecek hayal ürünü olay.yanlızlık insanı nelere sürüklüyor desene

0|0
    0|0
    • eziklik bunun neresinde kardeş

• reel hayatta senin gibiler kızlarla konuşamıyo irtibat kuramıyo işte ancak böle farklı şehirden falan ekrandan bakarsınız :D

• sen böyle düşünmeye devam et benim için sıkıntı yok sen rahat ol ;)

Yükleniyor...