Bir erkek platonik olarak hoşlandığı kız tarafından yetersiz blunduğunda ne hisseder?

Hoşlandığı ya da hoşlanmadığı .. Bir erkek bir kız tarafından yetersiz bulunursa ne hisseder? Mesela ben ona bir kavga çıksa bilek güreşi çıksa ya da futbol felan sen sanki yeneceksin hade ordan diyorum.. Onun da canına tak etmiş heralde diyor ki -sen beni yetersiz buluyorsun biliyor musun.. hep beni küçük görüyosun diyor.. okulda olmasak sana kanıtlardım diyor.. sizce ne hissetti o an üzülmüştür heralde ama gururuna mı dokundum ne yaptm? merak işteee :)

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sen onun sevdiği kişisin senin batırdığın iğne ona kılıç gibi gelir ki normal erkek arkadaşa söylenmiycek şeyleri ona söylemişsin. İçi kavruluyordur şimdi. Benim bile içim daraldı. Ayıp etmişsin sevme tamam ama böyle de hiç yapma...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• e tabi bi erkeği vurucaksan fiziksel olarak değil işte böyle vurursun ama şunu da söyliyim o da sna bu cesareti vermiş ki sen de öyle konuşabiliyosun bence bu şekilde davranma onda gerçketen psikolojik olarak sıkıntı yaratabilir hem de yaş itibariyle.

1|1
    0|0
  • platonik aşkın sebebi yetersizliktir. yetersiz olduğunu ya da başka bir deyişle ulaşamayacağını bilir zaten platonik kişi.

Ulaşabilecek olsa platonik kalmaz.

Bunun sonunda iyice egosunu zedeliyorsun..

bir erkeği bunlarla vurmak hiç hoş değil. İşte o erkek senin yaşattıkların yzünden ileride başka kızlara çektirecek.

İstemiyorsan ses etme, kendi egolarını tatmin edeceksin diye yazık etme adama

0|0
    0|0
  • sorun şu ki, kadınların hisleri o konuda çok kuvvetlidir. yani çocuk gerçekten yetersiz. öyle olsaydı kanıtlardım, böyle olsaydı şöyle olurdu falan diye kendini yormasın. gücü olan, yeterli olan adam bunu her yerde kanıtlayabilir.

ha şimdi ne hissettiğine gelirsek... henüz gerçeği inkar etme aşamasında, kabullendikten sonra kendisini geliştirmeye başlayabilir. ama bu tamamen senden bağımsız bir olay. senin yapabileceğin en iyi şey ondan mümkün olduğunca ayrı kalmak olur...

0|0
    0|0
  • İnceden bir sızı kıvrandırıyordur şimdi onu. Daralıyordur ruhu. Normal biri söylese bile biraz okunurken böylesi, senden bu lafları duymak içine oturmuş olsa gerek. Biraz destek çık ona, sonra hep kendini yetersiz falan hisseder, kendine güveni kırılır birşey olur ya da canına tak eder, yıkarım buraları falan diye celallenebilir.

0|0
    0|0
  • gururunu kirmaya calismissin resmen, afedersin de cocuk senden cok mu ciliz ufak tefekte onu yenecegini iddia ediyorsun?

0|0
    0|0
  • Çocuğun gururunu daha fazla kırma. Bence ondan özür dile ve bir daha bu tarz şeyler söyleme... Çünkü bir erkek bir kız tarafından küçük düşürülmesini asla kabullenmez..

0|0
    0|0
  • Evlendiğinde çocucuğunuz olmasa ve bu sorun senden kaynaklansa, Eşin sana sen nasıl kadınsın bir çocuk bile doguramıyorsun dese ne hissedersin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bazen erkeklerde üstün olma çabasında abartma yapıyor...illa onlar yenecek..gururuna dokunmamışdır..ama yenersen başka..işde o zaman bilemem...

0|0
    0|0
  • ölsün daha iyidir

0|0
    0|0
  • üzülmüştür tabi kızım yaa yazık değil mi sende öyle üstüne gidiyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...