Yakın bir Tanıdığınızı Kaybettinizmi ?

Akrabanız yarada arkadaşınız ya da komşunuz herhangi biri kaybettiiyseniz eğer neden öldüğünü söylermisiniz

• Trafik Kazası
    14% (1)0% (0)12% (1)Oy Ver
  • Hastalık-Belirtiniz
    29% (2)0% (0)25% (2)Oy Ver
  • Çarpma ani ölüm
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kalp Krizi
    29% (2)100% (1)38% (3)Oy Ver
  • Varsa belirtiniz
    28% (2)0% (0)25% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben doğmadan evvel olmuş ama ben doğduktan sonra herkes sağ şimdilik. Umarım görmem o günleri. Benim acı eşiğim nasıl olur bilmiyorum da, yapım gereği kötü sonuçlar doğurabilir. En azından ben hayattayken görmeyeyim, kafi.

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Kalp krizi, kanser, akciğerlerin pert olması, alzaymır, yanlışlıkla kardeşini vurma gibi sebeplerden kayıplarımız oldu.

0|0
    0|0
    • genelde cevaplara baktığıma göe kanser ve kalp krizi ön planda hocam vikepedia girip ölümcül hastalıklara baktım bir ton hastalık var kanserden ya da kalp krizinden gitmesek bile her hangi bir nedenden gidebiliyoruz ya da yolda yürürken çukara bile düşebiliriz çok garip ölüm bu kadar ani gelebiliyor

• öyle. Ölümün ne zaman geleceğini bilmediğimiz için biz her zaman bekleyelim.

• Çok..

Kanser.

0|1
    0|0
    • bende akrabalarımın bir çoğunu kanserden kaybetmişimdir ve gerçekten çok berbat bir durum en kötüsü sanırım

• Ya geçen baskü bana bir link attı; ölünce yakılıyorsun, sonra da gübre halini alıp ağaç oluyorsun.

Bir firma yapmış bunu çok sevmiştim.

• ben bedenimi dondurmak istiyorum ama fiyatları oldukça bahalı :=/

• Kanserden

0|0
    0|0
    • bulunduğunuz bölge neresi acaba sorabilirmiyim genelde kanser yalova civarında oluyor o yüzden sormak istedim

• 15 yıl önce annem kanser yüzünden, 3 yıl önce de amcam trafik kazasında son'a eriştiler. şimdi sıra kimde bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • çok vaaar kalp krizinden çok var trafik kazasından uzaktan bir komşu, Allah hepsinin mekanını cennet eylesin

0|0
    0|0
    • sanırım herkes yakının kaybetmiş acaba merak ediyorum dünyada hiç yakınını kaybetmeyen biri varmıdrı olabilirmi :) bir gün bu soruyu sorucam

• Evet... Ve üzücü uzun hikayeler bunlar...

0|0
    0|0
  • dedem kalp krizi..arkadaşım zehirlenme

0|0
    0|0
  • bizzat sira arkadasimi kaybettim garibim yemek yerken sabah birden bayilmis hastaneye giderken :(

0|0
    0|0
  • bi sürü var da.. en son intihar var. şıklardakilerden b,c,d var.

0|0
    0|0
  • çok sevdiğim bir amcam vardı uzaktan akraba.. kemik erimesinden vefat etti.. :(

0|1
    0|0
  • kanserden dolayı teyzemi kaybettim

0|0
    0|0
  • akçiğer kanseri ve diabet hastalığından :(

0|0
    0|0
  • Babam.İntihar.

0|0
    0|0
    • yüksekten atlama,ip,ilaç,kesim hangi yolu seçmişti ?

• beyin kanaması :(( evlerden ırak :((

0|0
    0|0
  • Nereden de hatırlattınız şimdi... En yakın arkadaşımı, can dostumu boğulma sonucu kaybettim.

0|1
    0|0
    • üzgünüm ama bunları hatırlamak gerek bazen

• içinizi dökmek isterseniz dinliyebilirim

• oguzdiyebirisi; 2 yıl 6 ay 26 gün oldu. Çok mu az mı bir şey diyemem, ama acısı hala aynı. Sağ ol.

Soran; teşekkür ederim. Bunu söylemeniz bile yeter, eksik olmayın.

Erkekler Ne Diyor 6

• Babam kanserden yine ailede bir kaç kişi buna benzer hastalıklardan en son kayıp bugun bir hafta oldu abi dediğim bir arkadaşım karısından ayrıldıktan sonra bunalıma girdi habire kaza yapıyordu yine yaptı bu sefer öldü

0|0
    0|0
  • Yaş ilerledikçe yitip gidiyor insanlar :/

Sanki kabul edemiyorsun öldüğünü

0|0
    0|0
  • babaannemi kaybettim çok uzun süre felç kalmıştı zaten :((

0|0
    0|0
  • Kuzenimi fakat kardeş gibi büyüdük Bingöl'de şehit oldu :/

0|0
    0|0
    • en kötü ölümlerden biri insanın insanı öldürmesi ne diyelim başınız saolsun

• Eyv o gün bugündür bir parça eksik yaşıyorum...

• Annem,teyzem,amcam,dayımınoğlu hepside kalp krizinden öldü bizim ailede ırsiymiş bu kalp hastalığı aklıma getirdin efkarlandırdın beni şimdi

0|0
    0|0
    • böyle bir durum varsa bence her zaman belirli dönemlerde hastaneye gidip kontrollerinizi yaptırmalısın çok ciddi bir durum bende kanserden korkuyorum bir ara başlıycam bende sürekli kontrol ettirmeyi düşünüyorum

• Gerek yok ölürsek kavuşuruz en güzeli ölümde Allahın verdiği cana kıyamam.

• kalp krizi

.

0|0
    0|0
Yükleniyor...