Arkadaşım evleniyo biraz uzun ama bir göz atın zahmet olmassa :(

Biraz uzun olabilir ama aklıla ıhtıyacım var :(

Ben öğrenciyim hemşirelik okuyorum ve stajdayım Şu an arkadaşım yakın zamanda evlenecek nikah şahidide benim ama sorun şu ben hastanede stajer olduğum için öyle istediğim zaman çıkamam izin alamam yani.

Ben staj yerine 2 saat geç gideblirim maksimum nikahına yetişebilirim ama sorun şu 2 saat gecikmeli gidersim kınasınada gidemicem. ( kına akşam ve ben stajda olurum) tatil alsam hafta sonu tekrar o günü yapmak zorundayım ve o gün hafta sonu ve hafta sonuda düğünü var

napıcam bilemedim :(

Teşekkür eder,m biraz uzun özür dilerim

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• rapor al, yani sonuçta hemşire adayısın ve illaki sağlıkçı bir çevre edinmişsindir, kına ve nikah gününü içeren rapor al, ya da bir arkadaşınla değişmeyi dene tabi böle bir durum oluyorsa, ya da arkadaşın bir seçim yapsın hangisinde olmanı istiyorsa onda ol birinden feragat edin :)

1|0
    0|0
    • Demiii yaaaa yok yaa rapor falan alınmıyor mutlaka 2 saat yoksam onları kına günü tekrar doldurmam lazım oda şansa akşama. Valla arkadaşa anlattım böye böyle diye nikahına gelebilicem diye oda akşam kınam var hatırlatırım deyince sustum kaldım aramızda pek soğuk bu aralar birşeyde demiyorum şaştım kaldım

• kafana çok takma bunu, yat uyu hadi , ha yatmıyorsan canın sıkılıyorsada üye ol öyle gel :)

• Evet yatıcam :)

Allah razı olsun

Hayırlı geceler

Erkekler Ne Diyor 2

• kınayı es geçip düğüne gideceksin

1|0
    0|0
    • Arkadaşıma hepsini anlattım ama kınam var akşama deyince birşey diyemedim

Onuda kırmak istemiyorum tabi ama benim stajda önemli öyle kafama estiğimi yapamam

• aranız neden soğuk

• Okuduğum için yanında fazla bulunamıyorum ondada heyecan basıyo son günleri baya bir gel git yaşadık yani

• ne yap ne et staj yaptığın yerden izin kopar böyle stres yapma bence :)

1|0
    0|0
    • Yaaa hiiç sormaa acayıp stresteyim :S

İzin vermezler bence baya bir soğuklar

• Neyse teşekkür ederim

• bir şey değil

Kızlar Ne Diyor 1

• Staj yaptığın yere sor, izin verebilirler.

1|0
    0|0
Yükleniyor...