Biraz Spor :) BARCELONA

Barcelona'nin performansini nasil buluyorsunuz sıkı bir barca taraftari olarak ben 2-3 sene once ki barcelona gibi gormuyorum eger eksik ve sikinti varsa nerde ? Ayrica Mascherano'yu nasil buluyorsunuz

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• maçın hakkı değldi skor city 10 kişiyle bile üstün oynadı barcaya bayern denk gelirse yine rezil olur

0|1
    0|0
    • O bayern mevzusu bence 1 kere olur cok demolize oynamislardi icte de dista da ayrica city baskin oynamadi kontralara iyi ciktilar tehlikeli pozisyonlari vardi evet ama pique'nin de golunu saymadilar ve ayrica cityşu ancok formda 10 kisi kalmis gibi oynamadilar ama barcelona sonucta bu

• Aslinda bir yandan dogru soyluyoesun bir dusundum de javi martinez cok yetenekli bir oyuncu en sevdigim oyuncu bayernden dani alves iniesta ve messi harici iyi olabilir kadrosu bayernin he bir de pique var oda cok iyi bir stoper neyse benden bu kadar konusmak tartismak iyidi

• eyvallah seninde muhabbtin güzeldi,futbol konuşmayı çok severim =) dante piqueden daha iyi stoperdir lahm ile alves eşitler =))))))

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesinlikle öyle sürekli pas pas nereye kadar biraz atakta lazım

0|0
    0|0
  • barca favori

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• eski barcadan eser yok.bu sene yine mutlu sona ulaşamazlar

0|0
    0|0
  • aynen bende 2,3 sene evvel guardiola zamanında acayip hayranıydım barçanın hatta bir macı için nelerimi vermezdim ama şimdi nedense artık eskisi gibi değiller hepsinde gariplik oldu artık psg veya real diyorum ibracadabra favori futbolcum :)

0|0
    0|0
    • Evet psg iyişu anreal de ancelotti ile iyi performans surduruyor morinho realin ise yaramaziydi takimi yazik ediyordu oyle bir kadroyu barcelona da bir guardiolanin gitme uzuntusu var gibi yine iyi oynuyolar ama eski barca degil takim eskisi gibi hirsli degil artk ama bu sene de final favorimdir

• Pep gittikten sonra eski havasını yakalayamadı bir türlü Mascherano'yu ve valdes'i barceda oynayacak kapasitede bulmuyorum acıkcası.

0|0
    0|0
  • barcelona kupa macı yari final karsılamasının 2 turunca şike yaptı yerim performansını

0|0
    0|0
  • barcelona bu yıl favorim uzay takımı bayern bu yıl avucunu yalar barça şampiyon...

0|0
    0|0
Yükleniyor...