Galatasaray chelsea macii????yorumlarrrr??

Galatasaray turr atlayabilir mii senceeeee...hic bir fikrinn yok muuu damdammm asagii at kendiniiii:) :))):-)ingilizz basinii gsnin hicc sansiii olmadigiiini yaziorrr...futbolunn gundemmmii buuu artik...bence chelsea alirrr...

Güncellemeler:
Galatasarayin Besiktasaadaa maci varr islerii birazz zorrr...bunuu da dusunnmekkk lazimm.

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Her gün dua ediyorum Beşiktaş'ı yenersek bol bol moralli ağırlarız Chelsea'yı ağırlamayı geç bombalarız bence zor bir maç olacak ama arena'da Jose Mourinho'lu Madrid'i de ağlatmıştık bizim için imkansız denen bir şey yoktur

0|0
    0|0
  • juve içinde italyan ve hatta dünya basını aynısını diyordu hiç şansımız yoktu güya ama sneijder affetmez :)))

0|4
    0|4
    • Yaa tabii olcakk odurr ...yogurtcuu yogurdumm eski der mii demeeeezzz;;) ;:-):)

Erkekler Ne Diyor 13

• Sezon başında Grup kuraları çekildiğinde bazıları Galatasaray Juventus ve Real Madrid´in olduğu gruptan çıkamaz artık buraya kadarmış diyorlardı Galatasaray bu ölüm grubundan çıktı şimdide Chelsea rahat sizi yener diyorlar buna kızmıyorum herkes düşüncelerini söyleyebilir ama bunu dalga geçerek ve alaycı bir şekilde söylemek tam bir acizliktir herkes şunu bilsin Galatasaray´ın ön önemli özelliklerinden bir taneside imkansız olarak gösterilen,olmaz denilen işlere imza atmasıdır.

0|2
    0|1
  • chelsea tur atlar

0|2
    0|0
  • Chelsea çok formda tabki GS de avrupada farklı oynuyor Chelsea bir adım önde normal şartlarda ikili maçlar tehlikelidir öncede belirtmiştim bana göre gol pozizyonunu az harcayan taraf tur atlar.

0|1
    0|1
  • ilk maçtan şansımız kalmazsa yandık. geçen seneki gibi madride 11 kişi ilerde basmaya kalkarsak 3 tanede chelseaden yeriz.ilk maçta gol yemememiz çok önemli

0|2
    0|0
  • Gs avrupada her zaman farklı oynar Yine bir şans golü yemezsek mac ortada chealse savunması sağlam tabi buda ayrı bir konu

0|1
    0|0
  • Çıkar aslanlar gibi oynarız. Arenadayım gelene bira ısmarlarım.

0|1
    0|0
  • galatasarayın tur atlaması bizim köyüm il olması gibi bişey :D

0|2
    0|3
  • alırız rahat ol :)

0|2
    0|0
  • Kaçarı yok Chelsea falan dinlemez gömer geçeriz :)

0|1
    0|0
  • adam gibi oynıcak turu atlıcak ben bir fenerli olarak inanıyorum.

0|4
    0|0
  • chelsea en az 3 tane atar dıye dusunuyorum

0|2
    1|4
  • galatasaray chelsea ye gol atamaz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Inancım tam olmazsada kısmet.

0|3
    0|0
Yükleniyor...