Gururunuz aşkınızın önüne gectımı hıç....

sevgilimden ayrıldım , oncelerı cok sınırlıydım ona oda bana.. arada konusuyoduk yıne de telefonla. yaklasık 20 gundur arıyo acmıyorum telefonlarını. bıraz once yıne acmadım ve yarın onun doğum günü.. acıpta ıyı kı doğdun demeyı cok ısterdım ... nıye boyle oldum ben.. napıyım donersem olur mu?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• henüz dönmen için erken, normal bir arkadaşının doğum gününü kutlar gibi kutlayabilirsin, yani içinde sevgi ve aşk barındırmayan, zaten herşey güzel olsaydı 20 gün ayrı kalınmazdı bence

0|0
    0|0
    • 4 aydır ayrıyız hep aradı bu süre ıcınde o benı

• sanırım ayrılığı isteyen sensin, bunu isteme sebeplerini tekrar gözden geçir, sebepler halen seni ayrılmaya zorluyorsa, irtibatını bir şekilde kesmeye çalış numaranı değiş onun bulunduğu ortama girme vs, ama çokda önemli sebepler yoksa ayrılık için dene tekrar, ama 4 aydır sebepsiz yerede ayrı kalınmaz

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence gururla alakası yok, sizin ki kuru inat, insan konuşarak halledemiyorsa ayrılır, hem kendini hemde karşısındakini üzmez.. :)

0|0
    0|0
  • bak arkadaşım anlaşılıyorki siz hala içinizde ona karşı bişeyler var eger ayrılma nedenin ne oldugunu bilmem ama ufak bişeyse daha fazla üzülme derim işallah her şey istediginiz gibi olur hayırlı mutlu ve huzurlu günler temenii ederim

0|0
    0|0
  • bence artık asla olmaz bir hikaye vardır bilirmisin bende bu kuyruk acısı sendede evlet acısı varken olamayız diye?

0|0
    0|0
  • Gurur bence daha onemli kim iyiyse o kazansin zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Neden ayrıldığına bağlı eğer basit bir nedenden ayrıldıysan ve seviyosan don

0|0
    0|0
  • Aşkta gurur mu olur ya :d

0|0
    0|0
Yükleniyor...