Göğüs boyutları nasıl değişir?

merhabalar ben 3 ay önceye kadar 90 beden sütyen takıyordum spora başladım yaklaşık 11 12 kilo verdim gögüslerim 85 bedeni bile tam doldurmuyor sevmiyorum küçük gögüs ne yapabilirim bu durum için :(

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Slikon sutyen kullanmanı öneririm küçük göğüsler için idealdir hem göğüslerini toplu tutar hem dışarıdan sutyen taktığını belli etmez. Fakat göğüslerin küçülmesi olayını hâla anlayamadım spor tam aksine göğüsleri sıkılaştırır diye biliyorum. Olmadı portakal suyu, salatalık kürü falan kullan derim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• göğüslerin buyuk cogunluğu yağ dokusu aslında. bu da normal. chest workout türü ağırlıkla calısabilirsin.

0|0
    0|0
  • çok iri olması da iyi değil zaten...sporla dikleştirmeye bak bence

0|0
    0|0
  • Tuvalet kağıdı ://7

0|0
    0|0
  • sarkık ama 90 olmasındansa dik dolgun ama 80-85 olması daha tercih edilir bir durum bence. o yüzden dert etme, eminim daha güzel bir görünüme kavuşmuşsundur.

0|0
    0|0
  • evlenince emzirceksin büyücek zaten boşver kalsın böyle

0|0
    0|0
  • Yemeye devam ozaman :)

0|0
    0|0
  • Kilo gidince doğal olarak yağlar gitti. E yağlar gidince de küçülmesi doğal yani yapacak bişey yok sanırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hiç üzülmedim, iyi olmuş hatta. Tencere bas abla ya da emdir.

0|0
    2|1
  • Göğüs bölümüne çalışma ya da artık kilo verme

0|0
    0|0
  • doğum kontrol hapları var yardımcı olur bence kuzenim nişanlılık döneminde kullanmıştı

0|0
    0|0
  • Inan bana böylesi daha iyidir ..ilac kullanabilirsin büyümesi icin ama tavsiye etmem sonunda her bir tarafin sisiyo ama gogusler ayni kaliyo. Bunuda arkadasimdan Biliyorum yazik oldu kiza. Takma bunu kafana ileride daha da mahvolur

0|0
    0|0
  • egzersizlerin faydası olur

0|0
    0|0
  • yaaa ben kilolu değilim fakat spora başlıcam zaten memem yok iyice gider mi ?

0|0
    0|0
    • Gitmez beybi

• ister istemez gidermiş mesela dolgun degılde daha sıkı ve küçük olurmuş ben bu sebeptren bırakmayı bile düşünüyorum

• anladım çok üzgünümşu an:(

Yükleniyor...