Fenerbahçe arenaya tam kadro mu gelir sizce?

malesef arkadaşlar tam kadro gelirlerse bizim için hiç iyi olmaz zaten drogba nın birşey yaptığı yok en az 4.5 kişi eksik gelmeleri gerek yoksa sonumuz felaket olur sizce?

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• İşiniz bitik sizin.

0|3
    3|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Sen GS'li olduguna emin misin? Yoksa fenerlisinde bu yolla kendini mi tatmin ediyorsun?

Tam kadro dediğin fenerden 2 yılda 4 kupa aldık. Alt tarafı son dakika golleriyle hakemlerle yeniyorlar..

1|2
    1|3
  • biz kadıköyden vururuz areneda gol olur :)

2|4
    2|2
  • gelirse yandınız siz :)

0|3
    2|1
  • ahahahahah merak etmeyin fener tam kadro gelirse (ki gelecek bizi yenmek istiyolar ama birtaz sıkar o ) de sorun yok. aten biz baroniymiş mereiles mis adım attırmıycaz arenada

0|0
    0|0
  • Sus be gerizekalı çakma taraftar tam kadro gelseler ne yazar biz sanki yarım kadro oynuyoruz

0|0
    0|1
  • fenerbahçe ecel terleri dökecek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bende Fenerbahçe liyim Fenerbahçe de profil fotoma koyabilecek bir yıldız olmadığı için Sneijder resmini koydum bence Arena'da Galatasaray Feneri ezerek yener (Yerseniz)

0|2
    1|4
    • Bir galatasaraylı takımını övünce iyi taraftar güzel taraftar ama aksini söyleyince kesin fenerbahçeli bunun başka bir açıklaması olamaz, bence onunla bununla uğraşacağınıza nasıl bir taraftar olduğunuzu görün

• Iyide onun galatasaraylı olmadığını nerden biliyorsun adam küçük düşürmüyor ki kendi görüşünü savunuyor şimdi çıkıp biz kesin yeneriz dese normal oluyor aksini söyleyince fenerbahçeli oluyor çok saçma.

Bence her iki tarafın şansı eşit fener yenerse süpriz olmaz şampiyon olduğunuzdada sizi 2-1 arenada yemiştik olmayacak birşeymi

• Ben yinede antalyaspor beraberliğin kızgınlığıyla söylediğini düşünüyorum tabi illa fenerbahçeli değildir demiyorum olabilirde ama şunu farkettim kim galatasaray hakkında olumsuz birşey söylese fenerli bu diyor geçiyor bazı galatasaraylılar eleştirmeyide bilmek lazım.

Ben galatasarayın kendi evinde ezici bir şekilde oynadığını düşünmüyorum özellikle bu sezon geçen sezonlara oranla daha düşük futbol oynuyorlar türkiyenin en mükemmel kadrosuna sahip olmasına rağmen

• Arkadaşlar kimse kusura bakmasında çok ciddi bir soru sorucam BU SORUYU SORANIN GERÇEKTEN GALATASARAYLI OLDUĞUNA İNANIYORMUSUNUZ? Eminimki Fenerliler bile biliyoki bu soruyu soran fenerbahçeli gizli üyemiz artık komik duruma düşürmeyin kendinizi :)

0|2
    1|4
    • ben herkesten dahada çok gs liyim merak etme sen.

• Yaw he he soruda utanılcak sıkınılcak bişe yok gizli sormanı gerektiricekte bişe yok Fenerde kadro kalitesi açısından bzden üstünse dahada bişe demiyorum he yenebilirlermi tabiki ama normal şartlarda içerde her türlü GS favoridir tarafsız sahadada GS favoridir sadece Kadıköyde FB favori çocuk çocuk sorular açıpta kendinizi tatmin etmeyin Fenerbahçeli arkadaşım ;) Spor bölümünde gizli soruyosan burada bir b..luk vardır cinsellik bölümü değil bu çekinicek bişe yok :)

• dönek diyorlar sonra.

• yok artık :)

0|0
    0|0
  • :)))999

0|2
    0|0
  • Fenerbahçe iyi top oynamıyor. Hiçbir şey olmaz.

0|3
    3|3
  • arenada evimiz sayılır en az 2 gol atarız be bu kadar çekinme :))

1|2
    1|3
  • Gelselerde bısey olmaz Mancini Reyiz Arena'da maç vermez

0|3
    2|3
  • Fenerbahçe - Galatasaray derbilerinde kimin oynadığı önemli değildir. takımlar 11-11 çıktıkları sürece Fenerbahçe ve Galatasaraydır. Derbi ruh haliyle Sabri Dani Alves, Selçuk Şahin Sergio Busquets kıvamına geliyorlar.

0|0
    0|0
  • Bence berabere bitecek

0_0.

0|0
    2|3
  • Yok biz paf takımla çıkalım en iyisi bakarsın belki yenme şansınız olur :D

0|0
    0|2
    • Fenerbahçeli taraftarlar Galatasaraylı kılığına girmeyi çok seviyorlar bazıları yürüyüşe GS formasını giyerek gider bazıları gizlenip Gsli numarası yapar bence siz nasıl bir taraftar olduğunuzu görün bu arkadaşın Fenerli olduğunu sen benden daha iyi biliyorsun bak bana cevap veremiyor arkadaş

• Galatasarayın iç sahada ne kadar ezici bir oyun oynadığı ortada Arenada tabi Fenerde yenebilir futbol bu sonuçta ama kadro kalitesi olarak bizden 1 seviye düşük olan bir takımın gelipte maç öncesi Arenada Galatasaraya fark atacağını söylemek tam bir hayalciliktir ve hiçbir Galatasaraylı bunu söylemez Arenada 4 tane derbi oynadık Fenerle 2 sini biz 2 sini onlar kazandı ama oyun olarak 4 maçtada Galatasaray Fenerden çok daha üstün bir futbol oynadı

• Bu soruyu bu arkadaş geçen haftada sormuştu yine aynı cevabı vermiştim Arenada Galatasaray Manciniyle berabere bile kalmadı bütün maçlarını kazandı ben çok baskılı oynadığını düşünüyorum deplasmanda sana katılırım maça iyi başlasak bile çok tempolu oynayamıyoruz ama Galatasaray Arenada özellikle ilk 45 dakika çok baskılı oynuyor

Yükleniyor...