Ne kadar güçlüsünüz ya da vefakarsınız ?

sevgiliniz ya da evlenmişsiniz eşiniz.

yaşınız daha genç. ve sevdiğiniz insan (Allah göstermesin) kötü bir hastalık ya da kaza geçiriyor. yatağa bağlı yaşamaya başlıyor. iyileşmeside mümkün degil.

ona bir ömür sadık olup bakabilirmisiniz?

cinsel ihtiyaçlar olsun, reel aktiviteler olsun ve daha bir çok şeyi umursamadan.sonuna kadar..

kalpten gelen sevgi ile yedirir içirir, altını bile temizleyip, çalışıp çabalayıp ona bakıp yanında olurmusunuz ?

yada onu kaderiyle başbaşa bırakıp kendi hayatınıza devammı edersiniz?

0|0
18|9

En İyi Erkek Görüşü

• önce ilkim ve sonumu bulucam evlenicem buraya kadar iyi güzel sonra diyelimki ben yatalak olcam o dediği şeyleri eşim yapcak şahsen ben bir şekilde onu kovarım boşarım çünki o ruh halinde ona eziyet ettiğimi düşünürüm ve asla öyle bir durumda bırakmak istemem onu gitsin hayatını yaşasın ben o duruma düştüm diye benim yükümü taşımasın kaldıramam taşıdığını gördükçe kahrımdan ölürüm

ha ben olsam bırakmam adımdan daha çok eminim hayat müşterek her zaman böyle düşündüm

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Basa gelmeden birsey diyemeyiz ama Allah basa vermrsin elbette

Suanki sartlara sevgime gore bakarsak yeterki hayatta olsun onun icin herseyi yapmaya hazirim

1|1
    0|0
  • Allahim öyle bir durumda güc kuvvet dirayet sabir versin. usanc dan uzak tutsun. insaniz bikabliriz, dua Müminin silahidir.

0|1
    0|0
  • Bakabileceğimi düşünüyorum.Bir eş ya da sevgili değil ama benim engelli kardeşim var.Şu an 17 yaşında ve 2 sene öncesine kadar bezleniyordu.Ne annem ne ben ne de babam bundan rahatsız olmadık.Yeri geldi bezledik.temizledik.hala daha yapıyoruz.yediriyoruz yıkıyoruz.İnsan kim olursa olsun sevince herşeyi yapabilir.Ben evlenmekten bile vazgeçtim onun için.Sevgi böyle birşey.

0|1
    0|0
  • Seviyorsam gerisi hikaye.. yanımda nefes alıp vermesi yeter.

0|1
    0|0
  • e iyi gunde kotu gunde dediysek vazgecmek yok. hele de sevdigim adamin bana ihtiyaci varken birakip gitmek delikanliliga sigar mi? benim dedem yillarca o sekilde yasadi. ninem kendi yuruyemedigi halde o bakti dedeme. Allah herkese hayirli es nasip etsin. cunku bu hayatin insani neyle sinayacagi hic belli olmaz

0|1
    0|0
  • tabiki bakarım gerçek sevgiyse zaten cinsellikti ne biliyim başka bişeydi düşünmek bencillik olur ben olsam sonuna kadar bakarım zaten ben hayatındayken basına böyle bir şey geliyorsa o benimde sınavımdır bilemem Allahtan ümit kesilmez sonuçta bir bakmışsın en umutsuz anda umutlar yeseriri o yüzden sonuna kadr yanında olurdum

0|1
    0|0
  • Buyuk konusmak gibi olmasin ama tbi ki bakarim.. ne demisler hastalikta saglikta.. bakmayip homurdananlari terk edenleri anlayamadm simdiye kadr. Oyle insanlrin sdeceihtiyclrinin karsilnmasi icin evlendiklerini dusunurum. Ama Allah kimseyi bunlarl sınamasin. Insan bsina gelmeden cok rahat konusabiliyor . Benim gibi

0|1
    0|0
  • Eğer öyle yatalak olmadan önce onunla her konuda mutlu olduysam geri kalan ömrümü ona adardım. Ama mutlu olmasaydîm sevgide fayda etmezdi.

0|1
    0|0
  • O şuana kadar benim hep yanımdaydı ki hala da yanımda. Böyle bir şey (Allah korusun) başımıza gelirse sonuna kadar onun yanında olur en iyi şekilde bakarım. Yanımda nefes alması ve o kalp ritmi bana yeter.

0|1
    0|0
  • Çok seviyorsam ona bakmakta bir an bile tereddüt etmem.

0|1
    0|0
  • gerçeketen seviyorsam gözüme bile gelmez bir gün değil ömür boyu bakarımm kendi çocuğum gibi ..

0|1
    0|0
  • Her iki yöndende güçsüzüm :(

0|1
    0|0
  • Vefakar değilim ..

0|2
    0|0
  • Bu soruya tek cevap var ben onu sevmisim ne olursa olsun. hep yaninda olurum

0|1
    0|0
  • Evet seviyorsam bakarım

0|1
    0|0
  • şuanki sevglime bakarım ama dğerlerine bakmazdım kesnlikle.hmen yensni blurdum

0|1
    0|0
  • Bunu bir erkek asla yapmaz saglamız aldatıyorlar birde bu halde olsak ama kadını bilemem

0|1
    0|0
  • İyi günde kötü ğünde boşuna deyil bir söz allah göstermesin eşimin başına böyle bişey gelse hayatımı ona adardım ve sadık kalırdım ve bundan gocunmazdım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sürekli yanında olacak bir bakıcı tutar, sık sık yanında olurum.

Hayatımda devam eder.

2|1
    0|0
  • iyi günde kötü günde hastalikta ve saglikta diye söz verdiysem eger o ölene kadar her seyine katlanirim.

0|1
    0|0
  • Zaman zaman zora düşerim ve usanabilirim yalan yok.

Ama ettiğim yemine sadık kalırım, aşık olduğum kişiye tabii ki bakarım. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım.

Cinsel ihtiyaç konusu ise ayrı bir tartışmanın sorusu bence.

Yine de Allah kimsenin başına vermesin diyelim.

0|1
    0|0
  • gelinlikle girdiği evimden kefeniyle çıkana kadar her durumda yanında olmak ve ona sahip çıkmak benim boynumum borcudur.

0|1
    0|0
  • eşim sonuçta yalnız bırakacak olsam niye evleniyim

0|1
    0|0
  • çok moral bozucu bir soru olmuş :(

gerçekten aşıksam seviyorsam ömrümü ona adarım

0|1
    0|0
  • ALLAH'ın müsade ettiği kadarız..

0|1
    0|0
  • kötü bir hastalığa yakalanmışsa ona önce gerçekten yaşamaya devam edip etmediğini sorardım eğer etmek istemiyorum derse onu en acısız şekilde hayatına son verirdim eğer devam etmek istiyorum diyosa onu en iyi hastanelere götürüp tedavi arardım asla pes etmezdim

0|1
    0|0
Yükleniyor...