Kapat

İnci kelimeler... :)

Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar dilerim :) Bugün yine yeni yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum. Bir insanın tanışma faslında seçtiği kelimeler özel olmalı ben böyle düşünüyorum

Soru: Bir insan nasıl tanışma sözcükleri kullanırsa sizi etkiler?

İki üç gün önce facebook'uma mesaj atan biri vardı. bende karşılık verdim. Fakat arkadaş olmayı saçma bulduğum için kendini tanıtmasına bile izin vermedim fakat biraz farklı konuştu yani anlayamadan kendimi muhabbetin ortasında buldum. Böyle kelimeleri tek tek seçtiğini hissettim ve tanışmayı kabul ettim 3 günün sonunda :) :) çok büyük bir gelişme :D

Bence biraz daha nasıl davranacağınızı biraz daha konuşmanızı falan düzeltirseniz ne kadar çirkin ya da özgüvensiz olursanız olun (benim için çirkin insan yoktur o ayrı ) herkesle konuşabilirsiniz.

Cevaplarınız için teşekkür ederim.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• anlaşılan o ki sana iyi edebiyat yapmış :D ya sşunun adresini verde bir ders alayım :D

1|0
    0|0
    • yok hayır fakat benim iğneleyici kelimelerime tahammül etti.

• peki öyleyse teşekkürler :)

• ey Allah ım bu nedir ya bana da biri gülsün :(

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• Karşındaki kişinin profiline göre değişir... Söz konusu kişi nasıl birisi nelerden hoşlanır neleri basit neleri önemli bulur düşünceleri hayalleri bakış açısı vs.

0|0
    0|0
  • Soruyu nereye gizledin :D

1|0
    0|0
  • Konuşma kabiliyetine ihtiyacım olduğunu sanmıyorum , doğuştan var :D amin :>)

0|0
    0|0
    • yani son derece inatçı biriyle bile muhabbet kurabilirim diyorsunuz? :)

• Evet yeterki dişi olsun ve ben onu beğenmiş olim :D yoksa her dişi için alfabe mi takla attırmam .>) iyi akşamlar . Kendine cici bak .

• dediklerine şiddetle karsıyım :(

cirkin insan vardır ve allah belamızı vermis bu tiple yaratarak :(:(

0|0
    0|0
    • yaratıldığına inanıyorsun fakat kusursuz yaratıldığına (dış görünüşünün) inanmıyorsun. garip.

• Beyfendi ne söylerseniz söyleyin ne siz nede bir başkası çirkin değil ya herkes mükemmel ya da herkes lanet olası.

• lanet olası olanlardanız malesef kaderimize bu varmıs deyip aciz aciz yasamaya devam ediyoruz malesef , hayat size güzel

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...