Nasıl bir eşiniz olsun istiyorsunuz.? + - leri ne olmalı?

Nasıl bir eşiniz olsun istiyorsunuz.? +ları -leri ne olmalı.? Şöyle bir özelliği yada alışkanlığı olsada olur olmasada olur diyebileceğiniz şey nedir.? Kime benzemesini yada benzememesini istersiniz.?

Mesela ben eşim sigara kullanmasın + alkol almasın + inaçlı olsun + yemek seçmesin + kibirli olmasın + avlışverişkolik olmasın üniversiteli olsun isterim. Bunun gibi yada böyle olmasını istediğiniz yada istemediğiniz özelikteki hayalinizdeki eşi anlatırmısınız.? Nereli olmasını hangi ırktan olmasını iserdiniz.? Örnek : edirneli olsun pomak olsun yada olmasın yada karslı olsun kürt olsun yada olmasın gibi.

0|0
27|7

En İyi Kız Görüşü

• 1.)İnancı pek önemli değil. Ama bi inanca mensup olsun.

2.)İnancı insan kendi yaratır ve kendine yakın olana inanır. Hem batıl inançlara inanmadıgı sürece bana ne onun Tanrıyla ilişkisi. Tanrı'ya birçok yoldan gidilir. .

3.)BAKİR OLSUN.

4.)Koreli olsun. Çok kibar ve çok tatlılar. veya endonezyalı olsun. Bayanlara çokkkk sadıklar. Aşık oldumu adriana lima gelse şöle kafayı çevirip bakmıyolar.

5.)Ağladığımda gözümün yaşını silecek değil beraber ağlayacağımız biri olsun.

6.)Duygusal olsun ki aynı duyguları paylaşalım .

7.)Hayalperest olsun. beraber saçma salak hayalller kuralım.

8.)Sigara içmesin ama içki içsin. Beraber içelim hatta :)

9.)Yardım sever fakir yada aciz biri görünce yardım eden yandım yürek biri olsun.

10.)Çook arkadaşı olsun.

11.)Değişik fantazileri olsun.

12.)Yolda giderken gözleri daima gözlerimde dudaklarımda göğüslerimde ve bacaklarımda olsun.

13.)Akşamleyin yatağa gireceğimizde böyle biraz dırdır etsin, daha sonrada SErt girsin ;)

14.)Nerde olursa olsun beni öpmek için yer arasın ..

15.) kro maço bi tipi olmasın. Çocuk gibi olsun çünkü bende öyleyim, beraber salak salak davranırız.. :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• inancli olsun Allah korkusu olsun,benim kontrol etmeme gerek kalmasin o zaten hicbir zaman yalniz olmadigini bilmeli,yakisikliktan daha cok karizmatk olsun,kendimi onun yaninda güvende hissedeyim, sanki herseyin üstesinden gelir hissini versin bana,ince ruhlu olsun sadece bana ait olan güzel sözlerle siirlerle vs.,beni cok kiskansin ama sevgisiyle bogmasin..beni cok sevsin..güzel bir meslegi olsun, tasI sIksa suyunu cikarabilsin,evine bakabilsin..disara dogru agir ama benimleyken düsünceli ve espirili olsun..beni kendinden bile sakinsin,yeri gelirse benim icin herkezi karsisina alabilmeli bunun karsiligi olarak ben tüm masumiyitmle onu ömrümün sonuna kadar sevip iyi bir es olurum

1|2
    0|0
  • beni çok seven aileme saygı duyan çocuklarla arası iyi olan kariyeri kültürü olan milli değerlerine bağlı mümkünse biraz da parası olan biri yeterlidir.

0|1
    0|0
  • Öncelikle inançlı bana bağlı değer veren ailesine bağlı benim ailemi sevp sayan iyi niyetli bonkör sadık yakışıklı uzun boylu :D kariyer sahibi olsun isterim

Ukala olmasın alkol sgara kullansada az içsin çünkü ben sevmyorum aynı dinden aynı dlden olsun

0|1
    0|0
  • Artılar. Eksiler.

+Kahverengi saçlı olsun. -Sigara kullansın

+Hazel gözleri olsun. - Yeri geldiğinde kıskansın.

+Genetiği yani yüz şekli güzel olsun - Benim için kavga etsin ama bıçaklı falan yok ya.

(özellikle burnu ve gözleri.) - Benim için ağlasın.

+Benden uzun olsun. (1.70 ila 1.75) - Başkasına bakmasın gözleri.

+Üçgen vücutlu olsun. - Benden başkasını sevmesin.

+Giyinimi mükemmel olsun. Bu yani...

+İnançlı olsun.

+İşi güzel olsun.

+Çılgın ve eğlenceli olsun.

+Hiperaktif olsun.

+Koreli olsun.

+Esmer olsun.

+Normal kiloda olsun.

0|1
    0|0
  • anlayışlı olsun,ota b.ka sınır yapmasın,dar kafalı olmasın,kendını gelıstırsın,yapıcı olsun,kavgacı olmasın,adil olsun,bencil olmasın,pozıtıf olabılmeyı bılsın,benı tasımayı bılsın,eğitime önem versin,saygısı sevgısı kadar cok olsun,tabıkı sadakatlı olsun..ufak seylerle mutlu olmayıda mutlu etmeyıde bılsın.

0|1
    0|0
  • Ne olursa olsun ruh ikizim olsun

0|1
    0|0
  • Ben esimin bana karsi saygili,anlayisli,beni seven,kiskanc,korumaya calisan beni,gozu disarda olmayan,herseyin yerini bilen yani,ciddi olmayida komik olmaninda zamanini bilen,fazla alkol kullanmayan mumkunse gogsunde kil olmayan benden uzun boylu,kilolu olmayan birini isterim..

0|1
    0|0
  • Adam olsun..

0|1
    0|0
  • Artı yönleri:

İçinde Allah korkusu olan, aşırı dindar olmayan biri.

Sigara ve alkol almasın. Özel günlerde beraber içebiliriz zaten.

Şiddet yok.

İlgi göstermeli. Bizim için önemli olan tarihler aklında olmalı.

Yerine göre olgun yerine göre birlikte şapşallıklar yapabileceğim biri olmalı.

Aldatmasın ve güvenilir olsun.

Maç izlemeye beni de götürsün.

Eksi yönleri:

Sizin eksi dediğiniz ama benim artı saydığım iki özellik;

Çok kıskanç olması.

Maço olması.

0|1
    0|0
  • sigara kullanmasın(malesef çok zor), alkol kullanmasın ama arada içiyosa artık bu devirde yapacak bişi yok, dürüst olsun, aldatmayacak biri olsun, zeki olsun, kültürlü olsun, yani aynı dilden konuşabilelim, esprili olsun, gezmeyi sevsin, ...uzar giderrr

0|1
    0|0
  • Kankam olsun yeter ...

O zaman istediğim her özelliğe sahip demektir :)

0|1
    0|0
  • Düzgün olsun, dengim olsun.

0|1
    0|0
  • sıgara içki kullanmasın, yeşil gözlü olsun yeter :)

0|2
    0|0
  • Paralı olsun tamadır :P

0|2
    1|0
  • eglencelı,saygılı,bulundugu ortama gore davranısı degısmeyen,guvenılır,guleryuzlu,stratejılerle ısı olmayan,çalıskan bırı

0|1
    0|0
  • sigara kullansin, alkol alsin, inancini kendi icinde yasasin (olmasa da olur) yemek secsin, kibirli olsun, alisverise gitsin, arada dünyayla baglantisini kessin, evlenmeyelim.

0|1
    0|0
  • kendı olsun yeter ya ben mukemmel mıyım kı karsımdakınden artı yönler bekleyecegım.

0|1
    0|0
  • imkanlar dahilinde bi eşimin olmamasını istiyorum

1|1
    0|0
  • Sevimli, Komik Ve En Önemlisi Anlayisli Olmasi Cok Hosuma Gider..

0|1
    0|0
  • Hayallerimdeki bir ese sahibim zaten Allah herkesin gönlüne göre versin

0|1
    0|0
  • aynı kafayız

0|1
    0|0
  • hiç olmasa olmaz mı:)

0|1
    0|0
  • mantık uzerıne kurulu bı evlılık ıstıyorum +ları bol -sılerı az:)

0|1
    0|0
  • + ları - lerinden fazla olsun

1|0
    1|1
  • +sigara,alkol,uyuşturucu kullanmasın

+İnançlı olmasına gerek yok

+İnsanların haklarına saygılı olsun

+İnsanlarla iyi geçinsin

+Kendini kimseden üstünde görmesin

+hijyene-temizliğe önem versin

+İzmirli olsun <3

+anlayışlı olsun

- yooook! :)))))

0|1
    0|0
  • sigara içsin, alkol alsın, allahsız olsun, yemek seçsin, kırmızı et yemesin, otçul olsun, kibirli olsun, ukala olsun, özgüveni yüksek olsun,alışveriş sevsin, üniversiteli olsun, evlenmeyelim.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sırf koca parası yemek için evlenen kadınlardan olmasın , yemek yapabilsin ve ev işleri yapabilsin bu kadarı yeterlidir benim için .

Aslında artıları eksileri yazıyorsunuz ama evlenecekseniz aşık olmuşssunuz demektir yani aşık olunduğunda karşındakinin eksilerini felan takmıyorsun hep olumlu gidiyor bu isteklerde boş kalıyor. .)

0|1
    0|0
  • İşte bu :D bayanlar linke tıklayın :D link

0|1
    0|0
  • sigara,alkol,uyuşturucu kullanmasın

anlayışlı olsun

hijyene-temizliğe önem versin

İnsanlarla iyi geçinsin

bide galatasaraylı olsun

0|1
    0|0
  • siparişlemi oluyo la eşler felan :D ee o zaman aşk olmazki? hem tam istediğin gibi olsa bıkarsinki, bazı huylarınız çatışacak arada sürtüşme olacakki tadı tuzu olsun.

0|1
    0|0
  • Evlenmiyecem ama evlenseydim eşim olcak kadını elimle koymuş gibi bulurdum yani burda saymaya gerek yok o kadar şeyi :-)) Ama size bir kelamım olacak, çoğu insan evlendiği kişide olmasını istediği şeyler çıkmıyor hiç .

0|1
    0|0
  • saliha bir eş..

1|1
    0|0
  • okumus olsun cahil olmasın yeterlidir gerisi kendiliğinden gelir

0|1
    0|0
Yükleniyor...