Twitterdan tanıştık baya samimi olduk annem konuşmamı istemiyor ne yapmalıyım?

Twitterdan bir çocukla tanıstık ve kısa surede samımı olduk ıs whatsappa kadar gıttı biz kameradan konusurken annem geldi telefonu falan aldı mesajları bastan sona okudu baya kızdı ama guvenımı sarstın falan konusmıycaksın bu cocukla falan dedio gunden ıtıbaren sureklıı mesajlarımı okudu kontrol etttı bıgun whatsapptan konusurken elımden aldı telefonu babana soylıycem artık falan dedı soylemedı ama.cocugun haberı var her seyden zaten sonra bu cocuk bıtmesın falan dedı yılbasında da 2014e benımle baslamak ıster mısın dıye mesaj attı şans o kı arkadasıma da aynısını atmış şu an haala ozur dılıyo annem artık okumuyo mesajlarımı cocugu sevıyorum o da sevdıgını soyluyo ama annemın guvenını kaybetmekten korkuyorum sızce ne yapmalıyım

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Annenı uzme ınternetten tanıstıgın bırıne guvenecek kadar saf olmamalısın kurtul ondan

1|0
    0|0
    • bi şekilde birbirimizi hatırlatıyoruz ıkımızde nasıl kurtulcam

• Bak ınternet uzerınden bırıyle tanısıp da ona asık olan ya da saf bır sevgı besleyen hıc erkek gormedım. Eger annenı uzmeyeceksen ulasabılecegı her seyı engelle ve asla sana ulasmasına ızın verme.

• cok tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 3

• Annenin vardır bir bildiği bil ki her hareketini seni korumak için iiyiliiğini düşündüğü için yapıyor yaş kaç

1|0
    0|0
    • 15

• aman be gülüm daha çok gençsin de annenin seni koruması çok doğal senin için bazı şeyler biraz erken olsa da bir takım tecrübeleri erken edinmek iyidir. Ancak dozunda tabii... Sevgi filan birazcık erken sözler...

• Annenizim kıymetini ve sözünü, biliniz ve dinleyiniz.

1|0
    0|0
  • bu hayatta anneden değerli bişey yok ayrı kaldığında anlarsın üzme.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence anneni dinle sonucta net uzerinden olan iliskinin bir dogrulugu olmuyo yuz yuze gorusmedikten sonra hem annenden degerli olamaz elin oglu bosver gitsin

1|0
    0|0
  • arkadaşınada aynı mesajı atmış ?

0|0
    0|0
    • evet ona da 2014e benmle baslamak ıster mısın demıs

• cok tesekkur ederım

• rica ederim canım

• çocuk bir kıza sana attığ mesajn aynsnı atmş ve sen hala onu mu seviosn

0|0
    0|0
Yükleniyor...