Kapat

Ben secılmıs bir ınsanmıyım ?

Arkadaslar öncelıkle lutfen dalga gecmeden yorum atın rıca edıyorum ben bunları yazarken cok ama çok cıddıyım ..

baska bır sehıre tatıle gıtmıstım orda kalırken yatagım duvar tarafındaydı ve dırtım soğuk alıyordu annem sırtımın orda up uzun bembeyaz bır yastık görmus anananemın koydugunu dusunmus ve sabah yastık kaybolmus , hep dını ruyalar göruyorum , ve bugun ıse bas ucumda ALLAH tarafından gelen bır mektup vardı mektupta haramlarlarla ılgılı bır yazı yazıyordu bası ey gafıl yazyordu ( arkadasımla ılk defa ıckı ıcmıstık ) ve orda haramlardan uzak kalın dıyordu ( annem ve babam asla bunu bılmıyorlar ) ve yazı annemle babamın yazısı değildi asla değildi gözlerımle gördum arkadasının sana cehennem kapısının nasıl actıgını görmuyormusun yazıyordu daha çok yazı var ama hepsını yazmam dalga gececeınızı çok ıyı bılıyorum cunku ınanmassınız bana ama eger gercekten ınananlar buna yorum yapsın ( annem ve babam yazmadıgına çok buyuk yemınler ettı ve kurana el bastılar ) Hıc duusunmuyor değilim neden ben ? acaba secılmıs bır ınsanmıyım ? Ve bunları yasayınca çok mutlu oluyorum ALLAHımı çok sevıyorum ..

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• geçmişte ki peygamberler ile Allah arasında hep Kur-an dili ile haberleşildi sana Türkçe yazılı bir mektubun gelmesi biraz garibime gitti. bilmiyorum sana ne diyebiliriz ki şimdi bu durum karşısında. Allah kullarının kalbinden geçenleri bilir, Allah'ın sevgili kulusun demek ki kendini günahlardan koru. seçilmiş insan olamassın , evliya olabilirsin ama onun için de tasavvuf ilminde bilmediğin derin konular var. dipsiz kuyunun dibini görmeden evliya da olamazsın.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• hepimiz insanız ve bu dünya da insan olarak varız başlangıç olarak bunu kabul et. insan. düşün bunun üzerine. hatasıyla eksiğiyle noksanıyla, zaaflarıyla, güçlü yanlarıyla... insan. sadece insan.

kaç yaşındasın? okula gidiyor musun? çalışıyor musun? bunları bilsem daha sağlıklı şeyler yazabilirdim.

dini inancın senin özelindir inancın yaşa bunda bir sorun yok. ancak yazdıkların biraz farklı geldi. şöyle. diğer insanların yaşamlarında olmaya farklılıklar olduğunu mu düşünüyorsun. peki bunlar sanrı yani halüsinasyon olabilir mi? eğer böyle şikayetlerin varsa psikiyatri hekiminden danışmanlık alabilirsin. lütfen cahil insanlar gibi psikiyatri kelimesini duyunca ön yargılı olma. bu bir bilim ve bu insanlar da hekim. neyse sen karar verebilirsin buna. ihtiyacın olursa başvurursun

0|0
    0|0
  • inandırıc gelmiyor ama böyle şeylerde yorum yapmam olabilirde olmayabilirde olma ihtimali cok cok az

0|0
    0|0
  • bu tür şeylere çok kafa yorduysan, ondan olur böyle..

0|0
    0|0
  • banada geldi sana özel değil

0|0
    0|1
  • Seçilmek falan değil tabi de, ikaz ediliyor olabilirsin. Ben de garip rüyalar görüyorum bazen.

0|0
    0|0
  • bence olaylardan çok etkilenmişsin ve bilinçaltına yerleşmiş . mektuba gelince gece uyurgezerlik sırasında yazmış olabilirsin .

0|0
    0|0
  • arap sen icme

0|0
    0|0
    • Cahil insan olduğun buradan belli oluyo önce sen kendini bir sına bakalm inancn tammı allaha

• çok şaşırdım neden dalga geçelim ki Tüylerim ürperdi rica etsem ekleyip bunun devamını yazarmısın Bende buna benzer bişey yaşadım inanırım tüylerim ürpeldi

0|0
    0|0
    • git isine Allah in hic isi gucu kalmamista mektup mu yazacak

tarzi buysa bana mejtup yazmasin 100 trilyon para saglik huzur mutluluk versin iyi olurdu

• Herşeyin olsaydı Bu senin imtihanın olabilirmiydi ?

• Seçilmiş insan mı kalmadı kızım ?

0|0
    0|0
  • link

arkadaşların çok pis şaka yapıyo ya da ailen çaktırma :D

0|0
    0|0
  • sen seçilmişsin... diğer insanlar sıradan :D

0|0
    0|1
    • Arkadaşım inanmıyor olablrsin inançlara saygı duymalısın Buna benzer benmde başıma geldi!

• tesekkur ederım ugurcan benı savundugun ıcın çok ön yargılı ve dusunmeden yorum atan ınsanlar var ..

• Rica ederim inanmasada Saygı duymalı bence. Evet n yazıkki bir çok kişi Ön yargılı oluyor.

• Sen manyaksın be oğlum . : ) Cenab-ı Hakka Yönel İbadetlerini Yap O Zaman Seçilmiş İnsan Olursun .

0|0
    0|0
  • Vallahi geçmiş olsun kızım. Hiç işim olmaz bunlarla. Allahını sev ama diğerlerine inanma..

0|0
    0|0
  • ilham alabilirsinde seçilme olayı 571 de sonlandı gerçi hala pergamberim allahım diyenler var ama

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir Müslüman olarak diyorum ki, çok zeki bir arkadaşın var kıyıda köşede boş zamanını kollayıp seninle dalga geçiyor.

"Allah tarafından gelen mektup" nedir arkadaş? Dalga geçmeyeyim diyorum ama hiç inandırıcı değil, ha belki rüyaların doğruluk payı olabilir. Şunu da unutma seçilmiş insan ben seçilmiş insan mıyım diye saçma bir soru sormaz elendin.

1|3
    0|0
  • Seçilmiş mi bilmiyorum. Ama Rabbim kullarını yanlıştan uzak tutmak için bir şekilde uyarıyor.

Kimisi uyarıyı önemsemiyor kimisi senin benim gibi çok önemsiyor.

Oysaki kullar dikkat etseler o kadar çok uyarılar veriliyor ki..

0|1
    0|0
  • he seçilmiş insansın seçmişler seni pikaçuu :ddd kardeşim annenler babanlar koymasın başkası koymuştur seçilmiş insan yok peygamber var ve peygamberler erkek yani seçilmedin bence sakin ol

1|2
    0|0
  • senlen fena daşşak geçiyolar :(

0|2
    1|0
  • yazının dili nedir

0|0
    0|0
Yükleniyor...