Sevdiceğinin ismini söylemekten utanır mı koca adam :)

İş yerinde bir abimiz var. kendisi öyle utangaç falan da değildir. kırdığı cevizlerin haddi hesabı yok. o 33 yaşında ama müstakbel eşi gencecik bir öğrenci. tüm düğün hazırlıkları tamamlandı. o fırlama çapkın adam nişanlısının adını söylemeyi bir türlü beceremiyor. ismini sordum ki sadece ben öğrenebildim. cevabı hızlıca heceleri yutarak belli belirsiz söyledi. toplu halde sohbet ederken de ondan bahsedecekse adını kesinlikle söylemeden yine hızlıca belli belirsiz duyulmayacak şekilde "nişanlım ya da benim hatun " diyor. bir erkek vurgulu özgüvenli olarak neden nişanlısının adını ya da nişanlım diye söyleyemez. ağzında geveleyip yuvarlamanın anlamı nedir?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• bunun cevabını 33 gelmeden anlayamam belkıde..doyumsuzluk olabılır mı

0|0
    0|0
    • niye doyumsuzluk olsun ki? sahipsiz gibi görünüp başka ilişkilere göz kırpıyor desek herkes nişanlı olduğunu biliyor. yüzük takmasa da :) sadece adını söylemeyi beceremiyor. çok da komik oluyor gür sesle konuşurken isim kısmına gelince ses tonu düşüyor kelimeler yutuluyor :)

• rica ederım ıyı geceler..benım de vakıt gecırmem lazımdı sonucta sen ne kadar yardıma talep ettysen ben de o kadar yardımı arz ettım..

• sana da iyi geceler ;)

Erkekler Ne Diyor 3

• çok saçma lan sebebini bende merak ettim :D

0|0
    0|0
  • alışmak lazım :)

0|0
    0|0
  • Belkide kıskanıyodur, şayet ben birini seviyosam adını kendi delimdn bile kıskanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ona çok değer verdiğinden olabiilir mi

0|0
    0|0
    • ismi saklayarak nasıl değer verilir ki küçücük ofis aile gibiyiz. diğerlerinin eşleri ile görüşüyoruz. onun eşi de er geç dahil olacak aramıza

• tanıştırmaması imkansız hiç olmadı düğünde tanışacağız. o kadar saklamak istese hazırlıkları anlatmaz ve fotoğraflarını göstermez. bana nişan fotoğraflarını gösterdi hatta sevgililer gününde gittikleri mekanda çekilen fotoları bile gösterdi. yani uzak tutmayı istese bunları da yapmazdı diye düşünüyorum.

• valla kafa yapısını çözemedim ben...

Yükleniyor...