Ikili futbolcu kıyaslamalarında hangi konu baz alınmalı ?

Örnek vereyim galatasaraylılar (yarısı sow daha iyi der)burak sow'dan daha iyi forvet diyorlar soruyorum ne özelliği sowdan iyi hangisini izleyince futbolcu dediğin böyle olur diyosun orası benii ırgalamaz burak iki senenin gol kralı diyorlar ,ozaman diyorum Alex daha iyi futbolcu hagiden istatistik olarak katlamış diyorum,yok hagi daha büyük futbolcuydu diyorlar,şimdi anlamadıgım nokta böyle ikilem çelişki neden galatsaraylılarda var ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Burak daha iyi bir sprinter bence ayrıca fiziği Sow'dan çok daha iyi

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Sow çok beğendiğim bir oyuncu Burakta öle(Çok eleştirsede). Burağın en sevdiğim özelliği çok çok pozizyona girmesi bunların en az yarısını harcıyor hatta daha fazlasını harcıyor olmasına rağmen gol kralı oluyor bide bu oranı %25 lere düşürdüğünü düşünsenize? Artı çok süratli ve son yıllarda bitiriciliğini kısmende olsa arttırdı CL dede büyük işler yaptı geçen sene. Musa Sow fenerde en beğendiğim oyuncuların başında geliyor teknik olarak buraktan üstün bu bir gerçek ikisininde artı yanları var ama aynı dönem oynadıklarından karşılaştırma daha iyi olur istatistiklere bakanda çok olur sanıyorumki Burak bu senede gol kralı olucak gibi. Aynı dönem oyuncuların kıyaslaması daha doru bence mesela Hagi Alex veya Şükür Rıdvan vs sağlıklı kıyaslama olmaz.

0|0
    0|2
  • galatasaraylılar için önemli olan futbolcunun kendisi değil üzerindeki forma. eğer gs forması varsa en iyisi odur istatistik önemli değildir. sen sow ile sabriyi karşılaştır eminim galatasaraylıların çoğu sabri der.

0|1
    0|2
  • bir fenerliyim ama saçmalıyorsun sadece nedir bu kıyaslama sürekli.

0|1
    0|1
  • Madem Sow daha iyi neden son 2.5 yıldır Burak Sowdan daha çok gol atıyor?

0|1
    0|0
    • ozaman hagiden iyi alex istatistik olarak katlamış hem gol hem asist anlamında

• 8 sene oynadı hagi 5 sene ama alexin ilk 5 senesiyle haginin ilk 5 senesini kıyasladınmı yine alex katlıyor hagiyi ?

• Ama Hagi farklı bir oyuncu gol atmasa bile maç içerisinde farklılık yaratıyordu Sow Hagi kadsr farklılık yaratmıyorki maç içerisinde bir yerden bakmıştım Türkiyenin en pahalı 3 oyuncusu Burak, muslera ve Sneijder olarak gösterilmişti

Yükleniyor...