Ülkemizin soyulduğunun farkında mısınız?

arkadaşlar ülkemizde işler ne zaman iyi gitse,ülkemiz kalınsa birileri tarafından düğmeye basılıp bu durum ortadan kaldırılmaya çalışılıyor.ülkemizde 30 mayıs öncesi faizler 4.60 tı.şimdi bu faizler gecelik %12.size bu rakamlar hiçbir şey ifade etmiyor değil mi?kısaca söyleyeyim soyuluyorsunuz ve ülke gelişme yolunda darbe alıp geriliyor.tüm bu saldırıların amacı ülkeyi soymak ve ülkeyi soyma adına süregelmiş düzeni korumak.sizler bu bilgisizce kulaktan dolma bilgileri kendinize referans alıp gaza geldikçe ülkeye zarar veriyorsunuz.bakın bilinçsizce attığınız her adım bu ülkenin aleyhine ve neden olduğunuz zarar dolayısıyla bu yaptığınızın hesabını ahirette veremezsiniz.bunu bilinçli yapanların çoğu dinsiz olduğu için hesap vermeyeceğiz sanıyor ama ya siz bilinçsiz adım atanlar.birde bu medyanın söylediklerine inanmayın.o konuda bilgi sahibi olun ve kendiniz yorum yapın.birilerinin sizi yönlendirmesine izin vermeyin.

kısaca aslında vatan için adım attığınızı sandığınız şeyler vatana zarar verip birilerini zenginleştirdikçe zenginleştirmekte ve ülke kalkınmasına büyük zarar vermektedir.lütfen yorum yaparken bilinçli davranın ve ne söylediğinizi bilin.ülkeyi bölmeye çalışanları görmeye çalışın.

0|1
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• halk zaten soyulduğunun farkında. ama ne yazık ki elden pek bir şey gelmiyor.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Farkındayım. Ama soyan zümre konusunda seninle aynı fikirde değilim.

Ne yapalım yani? Tepkisiz mi kalalım? El pençe divan mı duralım? Önce içte sonra dışta huzur.

Hırsızlar defolup gidecekler.

2|1
    1|2
    • ato başkanınada 2.5 trilyon soydu diye iftira attılar.adam mahkemeyle kendini akladı.sen mahkememisin?

• ben kimseye gitsin kalsın demiyorum.aklını kullan diyorum orada.

• helal kız. çok güzel konuştun. bu konuda çok haklısın.

• alo fatih hattiyla medyayi susturun panpis.

kabatastaki kadin türbansiz olsaydi ona saldirirlarmiydi hic diyen bölücü basina oylarinizi vererek ülkeye sahip cikmaya devam edin.

mit'danmisin ki medyaya güvenmeyin diyorsun. bildigini sandigin seyleri nerde okuyup kimin yönlendirmesiyle konu actin.

iki abdest üc rekat namazla insan oldugunu mu zannediyorsun ki dinsizler yapiyor diyorsun.

erbakanin deniz fenerinin yolsuzluklarini allah diyenler yapti dinsizler degil.

bosbakaninin cocuklari hayirsever is adamlarinin yardimiyla okuyup sirket sahibi oldular.

hirsiz belli bop es baskani ve saz arkadaslari.

masal anlatma.

2|0
    1|1
    • vay ve iki yorumundan biri adam gibi olmayan biri gelmiş yorum yapıyor.ben aldığım eğitime dayanaraktan burada yorum yapıyorum sense boş konuşarak yapıyorsun.özelliklede din düşmanları saldırıyor.

• gemiciğin kredisi bitmiştir artık canımmmmm :) haberimiz olan sadece bir tane ayakkabı kutusu oldu içindede 4,5 milyon dolarcık :) ödenmiş üzerine yeni gemiler bakınıyordur onlar :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Medyaya inanmıyorum zaten. En basit örnek alo Fatih.

Bu ülkeye zarar veriyorsunuz lafı akp'nin demogojisi. Her sıkıştıklarında aynı terhane.

Bu rakamlardan hükümet sorumlu. Ecevit zamanında erken seçime gitmişti, nerde bunlarda o yürek...

Her şeyi geç, bakan oğluna evde ne kadar para var diye soruyor ve bakanın oğlunun verdiği cevap; ''harçlığım baba, 3-5 kuruş'' diyor. Bu bile size ders olmadıysa daha çok s*k*l*r*z sizin yüzünüzden.

2|0
    0|1
    • sen beş kuruşluk akıl yok.sana ülke soyuluyor diyorum,yapay kriz yaratılıp faizler arttırılıp milyar dolarlar gidiyor diyorum senin aklın başka organında.ato başkanınada hırsız iftirası atıldı adam kendini akladı.

• Bu ülkeye zarar veriyorsunuz lafı akp'nin demogojisi

bu lafı söyledikten sonra senin aklından şüphe ettim.

• Hayırlı uğurlu olsun, hep öyle kal...

• taipi görünce " hırsızzz varrrrr " diye bağırasın seninde gelmiyor mu

2|0
    1|1
    • yok gelmiyor.bence ülkeyi soyanlar ona saldıranlar

• senin inadına akp ye oy vereceğim.senin gibi adamların karşı çıkması demekki doğru yolda olduğunu gösteriyor

• bu konuda sana kimse karışamaz oyun senin dir ve istediğine verirsin

• bilmeyen konusur bilen yapar

tamam tayyip baskan mukemmel bir degil amaşu anherkez kabul etmeliki liderlik vasfı olan o

insanlar darme mantıgıyla tamamen ataturk dusunce sine ters hareket ediyor

demekki hala sadece ismini kullanıyor.

1|0
    1|0
    • gerçekten biraz ekonomi ve hukuk bilgisi olan biri ülkemize kattığı şeyleri görebilir.bu lider ülkedeki pislikleri kaldırmak adına ve hizmet adına bir şeyleri göze almış.

malesef şimdi atatürk ismi çok suistimal ediliyor ve onun arkasına saklanarak her türlü pisliği yapıyorlar

• el mecbur herkes aynı seyi düşünüyor

• ben en azından burada doğru bildiğim şeylerden bahsedip yalancıların yalancı olduğunu söylüyorum.gerçek hayattada bu böyle

Yükleniyor...