Mutluluğun tanımı nedir ki ?

Hayatın her anını mutlu geçirmek mi yoksa her daim ciddiyet mi? hayatımın en güzel günlerinden birini yaşadık bugün arkadaşlarla bisiklet turu yaptık ( saatlerce kahkahalarla hayatın inadına) ve mutluluk yüzümüze vuran rüzgar kadar yumuşaktı... (bana göre mutluluk anın tadını çıkarmak.)

ya size göre...?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Mutluluk benim aslında. ama farkıma varan yok. gerek yok

0|0
    0|0
  • sevdiğinin yanında olması

maddi sıkıntının olmaması

0|0
    0|0
  • Hayat çelme takmamış daha sana..

0|0
    0|0
    • bna takılan celmenın sahıbı sen mişsin gibi konuştun fakat dıkkt edersen hayatın ınadına dedım... yarın ne olacagı bellı mı sankı mutluluk şuan ne hıssettıgın ne yaşadıgındır... çelmelere ragmen hala gülebılmektır... celme takmıslarsa da bıdahakıne önüne iyi bakarsın takılmazsın o sana kalmış...

• Kimse kimsenin hayatını ya da hayatından bir kesit yaşayamaz. Bilemem tabiki. Bir laf vardır "Yarınını çok düşünürsen bugününden bir şey anlamazsın"

Yani demek istediğim, kimileri bugün bitmesin ister, kimileri gün bitsede eziyet bitse ister.

Şarkı sözleri veya edibiyat yazlarının laflarına fazla takılmayın "Hayata inat gülümse inadına" derler, Ama sizin ne çektiğinizi bilmezler.

Mutluluğu uzakta arama, onu var etmekte yok etmek te senin elin de..

• mutluluk bır cocugun seker istemesi gibi bir şeydır mutluluk bır cocugun hıc bır sey ıstemyıp sadece 10 krusluk sakız ıstemesı gıbı bır seydır onu aldıgında dunyalar onun olur cunku..

0|0
    0|0
  • 13 yaşında öyle dersin tabi, hele bir büyü bak bakalım mutluluk naemiş.

0|0
    0|0
  • cisini tutup tutupp sonra gidip isemektir cok guzel oluyor en zevkli seyy

0|0
    0|0
  • çok güzel bir duygu yapamam ^^

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tanımlamak çok zor bunu ama özetle, huzurlu hissedebilmek mutluluktur bana göre..

0|0
    0|0
  • Yoksun olunan şeyin varlığıdır bence mutluluk.

Şöyle açıklayayım; Sağlığını kaybetmiş biri için sağlıklı olmaktır mutluluk, Çocuğu olmayan için bir evlat sahibi olmaktır, sevgilisi olmayanda mutluluğun sevgiliden geldiğini zanneder. Daha bir sürü örnek sıralanabilir aslında...

0|0
    0|0
Yükleniyor...