Türkiyede Adaletsizlik hiç bu boyutlara ulaşmış mıydı ?

Başbakan her gün paralel devletten bahsediyor, yolsuzlukla suçlananlar aklandı. Peki zamanında sırf Ordu diye acımasızca askerleri teröristlikle suçlayan başbakan neden bu konuda bir şey yapmıyor. fırıldak gibi dönüp orduya kumpas kuruldu dediler ama söz konusu askerler olunca yine kıllarını kıpırdatmadılar. Zamanında cemaatle orduyu yıpratırken şimdi cemaatle düşman oldular. fakirin fukarının hakkını yediler, soruları çalıp kendi müslüman kardeşlerini geçirdiler diğerlerini müslüman olmamakla suçladılar. Allah bu ülke üzerinde oyunlar oynayanları, hak yiyenleri, dini istismar edip insanları kandıranları tepe taklak eder İnşallah

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Aktutun. karakoluna 7 saat takviye gondermeyen , Aktutun karakolundaki gorevli subay ast subayin ustlerine teror orgutu mensuplarinin katirlarla muhummat tasidigini bildirip ates emri vermeyen o askerleri bile bile kaderine terk eden bir genelkurmay baskanina az bile

kimse o adami savunmasin bana

cumhuriyet donemi , darbe donemi , asleriye cok mu iyi davrandi bu halka Kibris in yerlisi neden turk askerini sevmez hic merak etmedin mi ?

0|0
    0|0
    • Dediklerin doğru diyebilir ve sana katılabilirdim. ama Abdullah öcalanın el üstünde tutulduğu, teröristlerle pazarlığın hükümetçe yapıldığı bir dönemde rüm orduyu karalamak vefasızlıktır. Kişilerle kurumları karıştırmamak lazım.

• ordu ile degil benim derdim bastaki rutbe sahipleri ile turklere en cok kotuluk yapanlar icimizdeki donmelerdir

Sinan pasa nin akincilara yaptigini hacli ordusu yapmamis yapamamis ama bir sinan pasa tum akinci ocaklarini mahvetmis

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• İsmet İnönü'den bu yana Türkiye'nin kaderi hep bu oldu...

0|0
    0|0
  • öncelikle amin d,yorum.

sonra bu ülkeye gelen herkes bişeyler çaldı kardeşim. bu inkar edilemez. sadece son hükümet daha çok çaldı.

suçu işleyen kişi her zaman kendini aklamaya ve başkalarını suçlamaya çalışır.

ülkemizde bu mantık değişmedikçe daha çok kişi yolsuzluk yapacak çok kişide mağdur olacak. bu mağduriyeti en fazla yaşayan da halk olacak.

0|0
    0|0
  • başbakan bu ülkeye için büyük şans.ülkenin üzerindeki pislikleri temizleyince ucu birilerine dokunuyor ve başbakana iftiralar atılıyor.adalet yerini bulacak.kesinlikle ülkede paralel yapılar var

0|1
    0|0
  • cemaat yıllarca ugrasılan bir konu esas mesela dusmanını dusmanının silahıyla vurmaktı kimsenin basaramadıgını akp basardı

orduya gelince birazcık arastır chp gen oyuyla ordu dısarda yargılandı ve yarını cıkıp deniz baykal bizi kandırdılar dedi

uyuyorlar yani:)

0|0
    0|0
  • Cezasını çekecek herkes ya bu dünyada ya da öbür dünyada.

0|0
    0|0
Yükleniyor...