Ezıkçe bir durum mudur?

arkadaslarınızla küstüğünüzde ve yalnız kaldıgınızda tanıdıgın dıer arkadasının yanına gidip durumu anlatıp sizinle takılabılırmıyım dermisiniz sizce bir kızın bir kıza böle bıse demesı çok ezıkçe bir durum mudur?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Özellikle gidip böyle birşey söyleme. Git takıl yanlarına o kadar. Kafanız uyuşursa ne ala.

3|0
    0|0
    • bölümlerimiz faklı oldugu ıcın onları arada bı görüyorum yanı ztn gördğüm zmnda gider sohbet ederım konusurm takılırım oda benim bı arkadas grubum oldugu ıcın grsrz der ve gder yalnız artık o kızlarla konusmuorm yanı bunu anlamadan benı yemek yerlerken falan çağırmazkı koca kantındede bulamam arayıp nerde yemek yıyorsunuz bende geleyımde dıyemem nblm ya...

• tamam teşekkur ederım dedıgın gbı yapıcam haklısın

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet aşağılık bir durumdur.Karşı tarafa resmen "sen olmasan da arkadaş bulurum,yerini dolduracak insanlar var." demek oluyor.Bana yapsa özür dilemeyi bırak,kendi bile gelse barışmam.

Peace ^^ sister.

0|1
    0|0
    • hyr yanlıs anladın küstüğüm insanlarla ztn konusmak ıstemıorm onlardan iyice uzaklasmak ıcın dier bölümden tanıdıgım kıza gdıp soyleyecegım sizinle takılabılırmıyım dıe ztn kızla oturup konusmuslugum var ama çok ileri seviyede değil senceçokmu ezik düşerım?

• söyleyecegım kısıyı tanıorm yok kızla konusmuslugum var sohbetımız var kızın benı anlayacagını düşünüorm sadece anlasa bıle küçük düşermıyım

• yaşadığımız topluma göre ne yazık ki evet :/

• yoo. durustce bir durum bence.

1|0
    0|0
    • açıkça soyleyecegım ancak bnı anlarmı anlasada nblm... bana gelıp kendısı bole bıse dese saçmalama tabıkıde gel yanımıza derdım ama bılmıorm...

• haklısın teşekkur ederım sana iyi akşamlar :)

• biraz ezikçe duruyor. aslında yeni arkadaş bulurken yaşadığın kötü bir şeyden dolayı yeni arkadaş edinmen gerektiğini söylemen baya ezikçe bir durumdur. yaşadığını anlatmadan arkadaş edinmeye çalışsan ya ;)

1|0
    0|0
  • Gerekirse tek başıma 40 yıl dolanır, birileriyle aram bozuldu diye diğer tarafa yamanmaya çalışmam.

0|0
    0|0
    • birgun başına gelırse anlarsın

Kızlar Ne Diyor 2

• çok ezikçeeeeeeeeeeeeeeeeee

0|0
    0|0
    • ezikçe ama :(( ama yapabılcegım başka bıse yok benim anlatmam lazımkı yemek yedıklerınde kantıne ındıklerınde çağırsın dıe öbür türlü arkadaslık kurmaya çalıssamda benı anlamıycak dier kızlarla küstüğümü bilmedıgı için...

• tek takıl. ya da sorma öyle direkt. yanlarına gidip muhabbet kurmaya çalış

• tek olmuor ışte insan sıkılıor sap gbı hıssedıor kendını

• biraz öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...