Bıktımm parasızlıktann........

her şeyimiz var. ev, araba vs.. abim ve yengem öğretmen. bnde 2 yıllık üniv. mezunuyum ama evde oturuyorm çalışma hevesim yok. babam çalışırken çok iyiydii maaşı falan yüksekti. kendi isteğiyle emekli oldu geçen yıl abimi evlendiricekti falan. yengem başka şehirden.

Emekli oldu kredi çekti dünyanın masrafını yaptıı düğün için git oraya gel buraya araba tut yol masrafları. dünya kadar altın yaptı vs...

kredi çektiği için şimdi maaşı kesiliyor oraya. bir yerden borç çıkıyor diğer yerden borçç çıkıyorr.

evde ki huzursuzluktann bıktımm artıkkkk. neden hiç parası yok?

neden neden nedenn?

o asık suratları görmekten bıktım... o kadar emekli insan varr kredi çeken yok muki ne bu iş.. abimde öyle her zaman arayıp sorup para gönderen biri değil.

dünyanın maaşını alıyorsun her ay bir 500 TL falan göndersen ne olur yani. valla bıktımmmm haliyle bende yük altında kalıyorum çalışmadıgım için.

Haksız mıyım?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• haksızsın.. Tamam yorumların mantıklı ama madem durum böyle abine söylene kadar bir iş bulup o insanların yüzünü azda olsa güldürmeyi neden düşünmüyorsun..?

1|0
    0|0
    • onun için de kendimi suçlu hissediyorum dedim ya. bilmiyorum çalışma hevesim yok, çalışmak isteyince istedigim gibi bir iş imkanı yok vs..

• peki teşekkür ederim. umarım kafama göre iş bulurum ama. sevmedigim işte çalışamam ne yapim

• :)) hadi inşallah bulursun kafana göre iş :D bulamazsan çalışma amaaannnn :)))

Erkekler Ne Diyor 2

• ne istiyosun

1|0
    0|0
  • çok daha beter durumdakiler var haline şükret.sen neden çalışmıyorsun?sonsuza kadar babandan ve kocandan mı geçineceksin.kusura bakma ama çalışman lazım haksızsın.

1|0
    0|0
    • tamam da babamın bu haline üzülüyorum sinirleniyorum da. niye parası yok. niye bu kadar mutsuzzz. niye herkes gibi düzeni olmadıı kenarda parası olmadı. o kadar bol bol niye harcadı. işe gelince fazla iş imkanı yok burada ve benmde zaten hevesim yok. o yüzden kendimi de suçlu hissediyorum

• baban belli ki geleceği fazla düşünmemiş daha gencim diyip birikim yapmamış.bu bir hata ama senin iş beğenmeyip çalışmaman da hata.ülkenin şuan ki durumu bu güzel işler yok çok çalışma az maaş var ve durumu kabul edip çalışmalısın.kimse zaten çok hevesle çalışmıyor 7/24 çalışan adamlar var hiç eğlenmeden sırf çalışmak için dünyaya gelmiş gibi.

Kızlar Ne Diyor 2

• ee çalışcaksın o zaman

1|0
    0|0
  • Sokakta yaşyanlar evi olmayanlar var yat kakta şükret

1|0
    0|0
    • benim üzüntüm para olmayışı değil. bana para da lazım değil. babamı o halde görünce üzülüyorum ve sinirleniyorum. neden hiç parası yok. neden bu kadar mutsuzzzzzz

Yükleniyor...