Evet arkadaşlar sona yaklaştık şampiyonluk geliyormu ?

bana göre geldi şampiyonluk dicek tek birşey var FENER gol gol gol şampiyonluk geliyor sizce.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• galatasaray deplasmanda maç kazanamıyor ligin en kötü takımlarını yenmişler sadece,kadrosu inanılmaz abartılan balon bir takım, defansta bitane güvenecek futbolcuları yok,ortasahada selçuk yürüyor,sneijder 90 dakikada sadece 10-15 dakika maçın içinde bir malum futbolcu ayakta kalıyor sadece, hücum hattında ise drogbanın bitek bastonu eksik okadar kötü oynuyor burak desen kaval kemiğiyle top kontrol eden birisi,bizim 5 ilk 11de oynayan oyuncumuz eksik olmasına ragmen pasayı geçtik ve tam kadro olunca çok zor maç kaybedip rahat şampiyon oluruz diyorum.

1|5
    1|2
    • :D tam kadro olursak arenada gs ye 5 atarız drogba bastonla yürüyecek :D

• ancak öyle =) galatasaray zenci sever neden olsa atkınson gerson okocha uche appiah,anelka,sow daha çok var =)

Kızlar Ne Diyor 2

• Yine erken bir şampiyonluk sevincii :D :D :D

denizli olayını hatırlatmak isterim :)

0|2
    1|2
    • :))) gs liler bugün fazla sinirli gülüyor gibi görünüyorlar sadece :)

• siz mi mutlusunuzz :)))) bir maç kaybetmeye görünn

• şimdi kalbim kırıldı :((( taraftarlar mutlu ben mutsuz maç kazansakta mutlu bir kulüp fenerbahçe gs liler kıskanıyor bizi :(((

• Çok erken seviniyorsunuz böyle yaptığınız için de deplasmanlardan darbe yiyip aleyhinize yapılan hatalar sebebiyle yapmadığınız şey kalmadı Abdürrahim Albayrak'ın da dediği gibi Fener erken havaya girdi lig Beşiktaş ve Galatasaray arasında

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...