Kapat

Bu sezon biter bitmez fenerbahçe kadroyu güclendirmeli sizce?

arkadaşlar emre meireles selçuk kuyt gitmesi lazım çok daha bir kadro için çok iyi transfer yapmalılar bence sizce.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kuytın bir zararı yok 2 sene daha oynar, 20'lik gençlere taş çıkartıyor

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaşlılar gönderilip gençler alınsa bile seneye o kadar da iyi bir takım olmazsınız sonuçta bu sene şampiyon olamazsanız Ersun Yanal bırakacak sizi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Fenerbahçe kadrosundaki yabancıları göndermesi lazım eğer adalet tecil ederse Fenerbahçe gelecek sezon 2. lige düşecek zannedersem PTT 1. Ligde sadece 4 tane yabancı oynayabiliyor ama adalet tecil etmezse bu kadroya yola devam edilir çok iyi transferler yapabileceğini zannetmiyorum FB seneye yine Avrupada olamayacak ve çokta prestij kaybetti avrupada hiçbir yıldızda böyle bir takıma gelmek istemez gelirse futbolcuda prestij kaybeder.

0|1
    0|3
    • saçmalamakta üstüne yok dostum :))

• Yalan değil gerçek kupayı soyunma odasında vermek istediler ayrıca bizim kupa aldığımız sırada sahada hiçbir taraftar yoktu ışıklar açılamazmıydı ben sana sorunun cevabını verdim zaten eğer küme düşmezsenin bu kadroyla yola devam edersiniz

• ışıkların açılması lazımdı ama olaylar o noktaya gelmemeliydi o gün polis birtek stada dil banada siddet uyguladı kadıköydeydim o gün polis olmasaydı olay çıkmazdı şampiyonluğuda kutlardınız zaten fenerbahçe li taraftarların hedefinde galatasaraylı oyuncular yoktu eğer gsli oyuncular olsa maç 90 dakika sürekli birseyler atıp dururlardı.

• gençleştirilmeli ve mücadeleci değil teknik futbolcular alnmalı

0|1
    0|0
  • güçlendirmeden ziyade gençleştirmeli

0|1
    0|0
  • gençleştirmeli.

0|0
    0|0
  • genişletmeli orta saha ve kanat oyuncuları almalı.

0|1
    0|0
  • kuyt ın yerine hızlı bir sağ kanat almalılar sağ açıkta oynamalı.

0|1
    0|0
Yükleniyor...