Kapat

3 Temmuz Olayları Olmasa Fenerbahçe Şampiyonlar Ligini Alırmıydı?

Galatasaray Şampiyonlar ligini alabilir dendiğinde Fenerliler dalga geçiyor ama Mahmut Uslu Şampiyonlar ligini alabilirdik diyince hiçbir Fenerliden ses çıkmıyor sizce Mahmut Uslu uçmuşmu yoksa haklımı?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Birisi şu adama o kadroyla daha Şampiyonlar ligi ön elemesinde Young Boys´a ve ardından Uefa´da Paok´a elendiğini hatırlatsın.

2|5
    1|5
    • Mahmut Usluya güzel bir cevap oldu:)

• neden siz de fenerbahçeyle 4 puan fark varken kendinizi şampiyon ilan ettiniz şimdi puan farkı 6

• mahmut uslunun söylediği kadro avrupada oynamadı 3 temmuz denen çorabı başımıza ördüler kadromuz dağıldı ve avrupaya o sezon kardeşiniz trabzon gitti. biraz futbol takip et.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• Tabi ki uçmuş ne içtiyse bize de önersin o kafayı bizde yaşayalım değişikmiş :)

1|3
    0|1
    • Bencede biraz fazla uçmuş:)

• klasik gsli gizli

1|1
    0|1
  • Niye gs hayal kuruyorda Fener kuramazmı sizemi özel rüya görmek

1|5
    0|5
  • kadro çok iyidi toparlanabiliyordu takım çabuk gs liler şimdi burada sallıcak yine.

not:gs liler eksileyin.

0|5
    1|5
  • ucmus bla bla

1|2
    0|1
  • fenerbahçenin o kadro artı transferlerle çeyrk final oynayacagını düşünüyodum,şampiyonlar ligini alabiirdik demek tabiki saçma ama bununla dalga geçen galatasaraylılar başkanınızın 2015Te şampiyonlar ligi kupasını alacagız diyince en büyük başkan bizim başkan diyodu,hayal kurmak herkese mahsus bişeydir kimsenin tekelinde değildir ama gerçek olan şu bir Türk takımının şampiyonlar ligini alması imkansız bişey. son olarak lviv'e trömseye elenen galatasaraylıların paok'la dalga geçmesi çok komik.

0|2
    0|3
  • nereye alıyo yaaa yavaş alsın bakam daha o kadroyla uefayı alamadı uşmak ne kelime uzaya ışınlanmış gs nin bile cok zor bayern barca real dortmund dururken

0|0
    0|1
  • tabiki alabilirdik. o kadrodan 3 temmuzda birçok yıldız ayrıldı yerine kimse alınmadı ama yinede şampiyonluğu son maça kadar kovaladık. birde o kadro dağılmasaydı görürdünüz kupayı alabiliyormu alamıyormu.

0|1
    0|0
    • Ben futbolu takip ediyorumda sen kapak olmaktan bıkmıyorsun herhalde Fenerbahçe Young Boysa elenirken sizin çakma yıldızlarınızda oynuyordu o maçta aç bak istersen utanmadan birde alabilirz demiş Sadece Santos,Lugano ve Niang gitti o kadrodan bu 3 oyuncuda şimdi dökülüyor hangi takımlarda oynadığını dahi bilmiyorum

• Hem şike yapıyorlar mahkeme kararı kesin, hala daha utanmadan konuşuyorlar. Fener şike yapar Galatasarayın puanı düşülür yine şampiyon olur.

0|0
    0|1
  • Alırdı alırdı :))

0|0
    0|2
  • hayaldir

0|0
    0|2
  • sen önce tam ne dedıgını ogrende gel

0|3
    0|4
  • Anca gülerim :)

0|1
    0|2
    • :)) eksiliyorlar genelde o yüzden not bırakıyorum :)

• Anlamadın mı 30 milyon taraftarınız olsa her yerde üstünlük kurarsınız.İllaki buradada fb taraftar coğunluğu olur ama görünen o ki gs taraftarı daha fazla gözüküyor bu ya da bir başka sitede.

• yok o konuda haklısın ksde gs taraftarları daha fazla dier siteleri pek bilmiyorum.

• beşiktaş alacak şampiyonlar ligini :)

0|0
    0|1
  • Türkiye'den hiç bir takım şuan bu kafayla Şampiyonlar liğini alamaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gizli kullanıcının yine karşı takıma saldırı havasındaki klasik soruları :)

0|4
    0|3
  • Mahmut Uslu derse işimiz var ona bakarsan bu adam Tayyip Erdoğan bize söz verdi falan diye zırvalarken bile Fenerliler zerre ötmedi ayrıca güldürmeyin beni bu şampiyonluğa ulaşacak en yakın takım Galatasaray'dır

0|0
    0|1
  • Daha ön elemeleri geçemiyorlar nasıl alacaklarmışşşş

0|0
    0|3
Yükleniyor...