Arap ve rus iş adamlarının aldığı takımlar

Genellikle arap ve rusların aldığı takımlar beklenmedik çıkış yakalıyor örnek manchester city chelsea monaco paris saint germain ve aklıma gelmeyen bir çok kulüp daha.

Şu an manchester city manudan daha güçlü olduğu ortada futbolcu kalitesi yüksek bir takım ve kim derdiki manu citynin altına düşecek yani arap ve rusların aldığı takımlar ortada peki petrol zenginlerinden biri türkiyeden herhangi bir takım almasını istermiydiniz? ya da almış olsalardı nasıl olurdu?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Maddi olarak katkı sağlarlar ama zaten artık Sneijder Drogba vs. gibi oyuncuları getirebiliyoruz başka yıldızlarıda getirebiliriz maddi olarakta çok zorlanacağımızı düşünmüyorum Sneijder çok maliyetli bir oyuncu ama bu sene Şampiyonlar liginde Juventusa attığı golle maliyetini çıkardı bence seviye atlamak için başkalarından yardım beklememeliyiz yabancı sınırını kaldırsınlar yeter.

0|0
    0|0
    • Galatasaray Fenerbahçe beşiktaşın ihtiyacı olmayabilir ama anadolu takımlarının alınması ligin kalitesini yükseltir örnek kasımpaşayı şampiyonlar liginde devlere karşı izleriz kasımpaşanın monacodan veya psgden eksiği ne

• Monaco ve PSG Senelerdir Dünyada bilinen ve tarihleri olan takımlar kusura bakma ama Kasımpaşa Monaco ve PSGnin yarısı olamaz zaten hiçbir Arapta gelipte Türkiyede bir Anadolu takımını satın almaz Fransa,İngiltere gibi iyi liglerde oynayan takımları satın alıyorlar bir Arap Rusya liginden Anziyi satın aldı ama satın aldığına pişman oldu

• Bence fransa liginin türkiye liginden hiç bir farkı yoktu monaco ve paris satılmadan önce satıldıktan sonra liginde değeri arttı bundan 3 sene önce fransa deyince akla gelen tek takım lyondu monaco senelerdir ikinci ligteydi uzun bir aradan sonra gecen sene yükseldi .

Eminim türkiyedende takım isteyen olmuştur ama biz yabancı milyarder geldi takıma yatırım yapacak ülke elden gidiyor diye ortalığı ayağa kaldırırız

Kızlar Ne Diyor 1

• Öncelikle bu ülkeler bizden bir takım alsa maddi olarak çok iyi bir konuma gelirler ihtiyacımız var bence ama hemen olacak bir şey değil zaten Dünya'nın en fazla kazanan 16.takımıyız elbet alıcılarımız olacaktır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Aslinda Besiktas ve Galatasarayla ciddi sekilde ilgilendiklerini duydum

Kasimpasayida Azeri bir is adami almak istedigini duymustum

Ancak hatirlarsaniz Liverpoolu almak istediginde Amerikali bir firma ortaligi ayaga kaldirmisti Taraftarlar Türkiyedede böyle olur.

0|0
    0|0
    • Liverpool kendini kanıtlamış güçlü bir takım zenginlere ihtiyacı yok farkettiysen zenginlerin aldığı takımlar vasat takımlardı şimdi en iyiler arasındalar örnek monaca 2 ligten çıktı transfere 200 milyon euro para harcandı şimdi şampiyonluk için yarışıyor bence eğer türk takımları satılırsa alan rus ve arap değilde azeri olmasını tercih ederim şuan azeriler avrupada atletico madride yatırım yapıyorlar şuan ligteki durumlarını anlatmama gerek yok

• İstemezdim.

0|0
    0|0
  • Diyelim ki orta sıralarda bir Türk takımını zengin bir arap aldı. Bunu ne için yapar?

Adını duyurmak için Türkiye ligini dışarıda kimse izlemez.

Avrupa başarısı kazandıracak futbolcu alamazsın çünkü

1-kaliteli yabancılar gelmez.

2-Türkiye'de yabancıya sınırlama var.

Türkiye'de takımların parada kazandığı yok.

Eğer öğle olsaydı en uygun takım Karşıyaka olurdu. Çünkü seyircisi çok. Takım küçük

0|0
    0|0
  • Bir ara malagayı almışlardı çabucak yükseldi takım yıldızlar falan alındı ama şimdi kadrolarına baktım kötü belki kısa vadede yararlılar ama uzun vadede zarar veriyorlar istemem ben

0|0
    0|0
    • Chelsea 10 senedir aynı güçte şampiyonlar ligi uefa kupası görmüş bir takım cityde çok vasat bir takımdı ama şuan devlerle yarışacak güçteler

• drogba 35 yaşında çinden geldi snijderde mecburiyetten biliyorsun 3 ay oyaladı gs i tothenamdan teklif bekledi ilgilenmeyince buraya geldi sneijdere avrupadan bir takım teklif versin anında gider para falanda düşünmez

• Haklısın abicim ona sözüm yok ama galatasarayın gücü örnek 5 milyon vermeye yetti eğer para babası bir başkanı olsaydı düşünmez 20 verirdi bak bakalım ozaman tottenhamden teklif beklermi bu futbolda olan şeyler bugün herhangi bir türk takımı şampiyonlar ligi kaldırma başarısı gösterse veya final oynasa bak bakalım süper ligin değeri nasıl yükseliyor bu başarı milli takıma diğer türk takımlarınada yansır yani her yönden k�rdasın marka değeri artar şuan bana bunu başarabilecek tek bir türk takımı

• Bizim Etlik sporu abrahamoviç'e beleşe vermeye çalıştıkta almadı. Alaydı 2 seneye şampiyonlar ligi kupasını alırdık. :D

0|0
    0|0
  • istemem,almak isteselerde alamazlar çünkü kulupler derneklerin,derneklerin olmasaydı en basit örneği Azerbaycanlı petrol milyarderleri çoktan alırdı büyük takımları.

0|0
    0|0
Yükleniyor...