Hayatınız boyunca size söylenen olumlu en olağın dışı iltifat neydi ?

Hayatınız boyunca size söylenen olumlu en olağın dışı iltifat neydi ?

Bana kızın biri burak özçivitten daha iyisin demişti kahve içiyordum kahve ağzımdan dışarı fırladı . Hakeretsiz yazalım lütfen . Annenize Babanıza yazar gibi.

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Hmm genelde bana hep güzelsin derler bol bol ikramalrda hediyelerde bulnuur insanlar işte gezmeye gittigimiz yerlerde bile bol bol bulunuluyor gün içinde buna ragmen zayıfım üstelik ama bunlar beni artık pek etkişlemiyor alıştım yanii eskiden çok seviniyordum baya mutlu oluyordum bedavadan bir şeyler laıcna ama artık sıradan geliyor şu ana kadar duydugum en güzel iltifat bana iyi geliyorsun senle bir daha konuşmak istiyorum tüm dertlerimi unutturdun diyen bir çcukttan gelmişti beni sadece benim diye seviyordu ii çocuktu..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• sana çok kanım kaynıyor seni görünce konusunca senle mutlu oluyorum heyecanlandırıyon beni evet de nişanlımı terkedeceğim olmuştu hasss dedim bende. böyle karaktersizlerde beni bulur hep.

0|0
    0|0
  • Sende buna inanmadın tabi:P Burak özçivitmiş hahaoahaohahao

0|0
    0|0
  • Facebook'ta Fun Club'ını kurup katılmak istiyorum. Demişti biri.

0|0
    0|0
  • iltifat degilde bana cogu arkadsim boyunda olsa biraz paris hiltonlar falan fistiklar yaninda halt etmis olurdu derler hep boydan kaybedioruz :D

0|0
    0|0
  • hiç hatırlamıyorum :))

0|0
    0|0
  • burak özçiviti çok itici bulurum :/ ben iltifatları aklımda tutmam ki önemsemediğim için heralde..

0|0
    0|0
    • durup dururken söyledi skypeden kahve dışarı çık tı a :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

• sen gerçekten burak özçivitten iyiysen benimde ağzımdan kahve fırlar yalnız:)))

1|0
    0|0
    • dişlerim takma olsa onlarda gidecekti :D Var ama böyleleri :D

• bu kadar yakışıklımsın gerçekten onu:)))

• ne diosun = zamnım yok

• En olagın dışısını bulamadim.

0|0
    0|0
  • Ne anamsin nede babam. Niye onlara yazar gibi saygi gösterecekmisim orasini anlamadim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• aynısını banada dedi kızın biri. Bende sordum ablam bu kaçıncı kadeh içme bu kadar diye :D

0|0
    0|0
    • gelenek haline geldi :D

• bu arada şöyle de bir püf nokta var kadın evliydi ve kocası wc ye gittiğinde belime sarılarak yaptı bunu ne cesaret anlamıyorum :D

• Direkt olarak sen nasıl bir meleksin olmuştu.Ve ben bu iltifata hiç birşey diyemedim malak gibi kaldım :D

0|0
    0|0
  • Kolların çok kalınmış .s.s.s

SADASd çok gülmüştüm.Ulan iltifatın güzelliğine bakar mısın? gerçi kızda haklı nereme iltifat etsin

0|0
    0|0
  • içime girdiğinde canım çıkıyor:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...