Gerçek Aşk mı?Yıllarca verilen Emek mi?

Siz olsanız onca sene emek verdiğiniz ama artık ilgisizlikten ya da saçmalıklardan sıkıldığınız fakat sevgı var ama alıskanlıga donusmus kadınla mı?yoksa gercekten yakın zamanda tanıstıgın ama askıdoyasıya yasayabılecegın yenı,heycan verıcı krıterlerınızı tamamen karsılayan bırıyle tekrar yenı bır ılıskı kurardınız?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• çok zor iki secenek... burada kalbin ne derse onu seç. ben olsam.. bilmiyorum ya gerçekten zor bir soru.

0|0
    0|0
    • zaten zor oldugu ıcın sordum ısın aslı su dıger yenı tanıstgm kısı ılıskımden haberı yok ama yakında ogrenırse durmaz 5 dk daha gercı mesafemı koruyorum ama cok karakterlı bırı cok dusuncelı o dahada mesafe koyar kı sımdıkı sevgılım benı zerre kıskanmıo anlamıyorum.hatta o kıskanmayı bılmıo ılgısızlıkten geberıorum bazen ama 4 sene kolay dgl :/

• geleceğinizin olmadığına ya da evlenince mutsuz olacagına inanıyorsan bence ayrılmasın... umut yoksa boşa kürek sallamanın anlamıda yok

• haklısında aılem bıle tanıo aılesını tanıyorum nasıl bı neden bulucam basıt nedenler olmaz kı sımdı ayrıldm dıyelım o kızı gorcekler benimkıler daha bıdı bıdı konuscaklar benı anlarsa bı tek annem anlar da napım ya ınsanların konusmalarına kulagımı tıkayayım yoksa napım ya :(

Kızlar Ne Diyor 2

• 2. Yi seçerdlm

0|0
    0|0
  • ben olsam emek verdiğim olurdu. çünkü tüm zamanımı onunla geçirmişim yıllarımı onunla tadmısım. yenı bırı benım nelere kızcagımı cok tahmın edemez aksaklıklar olur guvenmek ıcın zaman olur. hem utanırsın cekınırsın ama emek verdiğin oylemı değil. senınle gulmus senınle ağlamıs buyuk kavgalarız olmus ama gene yanyanasınz. brbırnızı cok ıyı tanıyorsunuz 1 derim ben

0|0
    1|0
    • öle ama ya mutsuz olursam

• neden mutsuz olasınkı bır sebep mi var. baska bırıyle bırlıkte olsan nereye kadar surecek peki ?

ya senı cok sevıyorsa ya yenıu sevglı edindiğinde onun gıbı sevmıyorsa pişman olmayacakmsn.

o olsa boyle yapmazdı demıyecekmsn ıyıce dusun derım

• tamamda askda sevgıdebıtıo bı yerde ya cıdden kacıp gıdesım gelıyo bazen bılıyormusun sende aynısın dıgerlerı gıbı anın kıymetı degıl gelcege donuk yasıosunuz anın degerını anlayamıosunuz bana daha tatmın edıcı cevaplar lazımdı ama burada onuda bulamıyorum cevap yerıne ınsanların onyargıları dınlemekten sıkldıgım sarkı gıbısınız

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...