Otobüsteki insanlar...

En gıcık olduğum meselelerden biri otobüsteki insanlar ya geçenlerde otobüste duruyorum otobüs tıklım tıklım dolu ama. Neyse karının bir tanesi arka kapıdan giripinsanları ite kaka en öne geçti ya karı zayıf olsa neyse bir de kadının koca bir göbeği var en öne geldi ve orda durmaya başladı ya ne gerek vardı en öne geçmek duracaksan eğer bir gün de karının bir tanesi çantasını resmen benim elime koydu ve duruyor. Ve daha çok örnek var. Siz nasıl olaylar yaşadınız bu otobüs denen yerde!

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• ispanya da boğaları salıveriyolaa hani.böle ipi koparcasına kaçışanlar.hıh işte bizde de aynı durum var akşam sabah.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Dün uzun zaman sonra otobüse bindim arkadaşımın zoru ile ve bir daha binmeme kararı aldım.

0|0
    0|0
  • Otobüs değil tramvaydayım kampüse doğru yol alıyoruz durakların birinde kızın biri bindi bildiğin kezban. Yanıma geldi durdu ayaktayız ikimizde seninde bahsettiğin gibi dolu tramvay. lan bir sağa dönüyor bir sola dönüyor bir sürtünüyor bir önümde domalıyor. Tövbe tövbe koca alana sığamadı mübarek. Dayanamadım en sonun al tepe tepe kullan ben gidiyorum dedim sesli sesli millet kıza baktı zavallı utandı ilk durakta indi bende kurtuldum.

0|0
    0|0
  • Ben ne ana bırakıyorum ne de baba kusura bakmasınlar.Millet o insanlardan daha mı salak sanki ? Neyin uyanıklık neyin cazgırlığı insan toplum içerisinde nasıl davranması gerektiğini kişisel alana müdahale etmemeyi bilmeli.

0|1
    0|0
  • Otobüste, kitabımı okuyorum.

Kimseyi biplemiyorum.

0|0
    0|0
  • Otobüslerde ** babasının limuzinine zorla binmişiz** edasında trıp atan kızlar kadar komik olan bir şey yok..

0|1
    0|0
  • daha yarım saat önce 2 tane liseli fordladı beni a m k :D

millet okula mı gidiyor nereye gidiyor anlamadım ben yaaa ? :S

0|0
    0|0
  • fordcu denk gelmedımı hıc sana :))))

0|0
    0|0
  • Ssn baya otobüsü evin bellemisin:)

0|0
    0|1
  • ben daha kötüsünü yaşatıyorum insanlara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben çok eğlenyorum acayip skeçler çıkar yani:)))

0|0
    0|0
  • bu türü olaylar hiç yaşamadım

0|0
    0|0
  • ben lısede okula gıderken bır sapıgın parmagı yuzunden kızlıgımı kaybettım

0|0
    0|0
Yükleniyor...