Kendinize en çok neden kızarsınız?

aşırı duygusal olduğum için kendi kendimi yiyorum ben bazen her şeyden çabuçak etkileniyorum gözlerim yaşarıyo..

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yillardir kim canimi yaksa aşk'tan vazgecemiyorum..duygusalligima karsimdakini insan yerine koydugum icin kiziyorum

1|0
    0|0
    • vazgeçme zaten başkaları yüznden mutlulktan vazgeçmek akıllıca değil

• Vazgecmedim sadece kalbimin kapisina güvenlik koydum..rus ve isvec kizlarindan baskasi giremez diye

• o.O

Erkekler Ne Diyor 8

• Herşeye objektif bakma adına hep olumsuz yanlarını incelememe.

1|0
    0|0
  • duygusallık ve inanmamdan bazende bir insanın yanlışını bilip yüzüne vuramamak tan yapamıyorum bunu yüzüne adiliklerini şerefsizliklerini söyleyemiyorum

1|0
    0|0
  • Fazla sabırlı davranıp,tepkisiz kalmayı tercih edince sinirlenirim kendime ve bunu sıklıkla yapıyorum.

1|0
    0|0
    • sabrın sonu selamet derler umut var hiç değilse :)

• keşke susmasaydım durumu senn ki anladım :)

• Ona benzer bir durum :)

• Bu durumlarda yalnız değilsin işte :D

-Bende aynı şekilde hemen duygusallaşırım gözlerim dolar ağlamamak için kendimi zor tutarım.

1|0
    0|0
    • berbt bir durum ama yerli yersz her yerde oluyo

• Nerden biliyosn her zaman ayni taraftan baktigimi? Tanımadan hakkında yorum yapan tiplere de ayri bir uyuz oluyorum

• Berbat bir durum olduğunu söylediğin için o şekilde yorumladım ..

• Kendimi çok kötü hissettiğim anlarda arada bir kızarım sonra neden küfür ettiğime neden olaylara beni bulurlarına kızarım vs vs :D

1|0
    0|0
  • bende aynen öyleyim karşımda biri ağlasa bende gider bir yerde ağlarım :) insan kendini tutamıyor

1|0
    0|0
  • kendimden çok başkalarını düşüncek kadar saf olduğum için

1|0
    0|0
  • Bazen öfkemi kontrol edemiyorum. Birde çok dobrayım. Bundan dolayı kendime kızıyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Söylemem gereken şeyleri söylemeyip susuyorum. Bu beni deli ediyor. Bazen de çok çekingen davranabiliyorum. Bu huyumu da sevmiyorum.

1|0
    0|0
  • her konuda kızıyorum

fazla iyi niyetliyim

insanlara fazla tolerans gosteriyorum

bunun sonucunda da uzulen ben oluyorum

1|0
    0|0
  • Gururumdan odun verdigim icin kizmayi gec kendimi affetmicem

1|0
    0|0
  • çok eleştiriyorum.

1|0
    0|0
  • Bazen istemeden ağzımdan çıkan sözler onların geri dönüşü olmuyor malesef

1|0
    0|0
  • bende kalsın

0|0
    0|0
  • Deger verdıgım sevdıgım ınsanları bana soyledıgı kotu sozlere cok takılırım uzulurum ama sıradan benım ıcın hıcbısey ıfade etmeyen ınsanlar solesın takmıyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...