Onların yüzsüzlükleri karşısında bundan sonra nasıl davranmalıyım?

arkadaşlar ben herkesle anlaşabilen biriyim. uyumluyumdur. anlaşamadığım kişilerde gerçekten sorun vardır. benim teyzemin ve dayımın kızı birbirlerine çok yakınlar. dayımın kızı ile daha önceden biz çok yakındık fakat onun her sinirlenmesinde beni suçlaması yüzünden soğudum ondan ve artık yakın değiliz, diğer kuzenlerim gibiyiz. olay şu bunlar mesela diyelim bize geldiler. benim yanımda gizlice konuşurlar, arada da beni kontrol ediyorlar ki bakıyor muyum diye. bunu bir iki kere ben fark ettim ama yanlış anlıyorumdur diye geçiştirdim fakat kardeşim dedi ki abla bunlar niye seni kontrol ediyor gibi sürekli sana bakıp gizlice konuşuyorlar. başka bir gün bunlar yine bize gelmişti. teyzemin kızı sevgilisine yaptığı hediyeyi dayımın kızına gösterdi. ben o sırada masamda ders çalşyordum. arkam onlara dönük vaziyetteydim. sonra bu ikisi diğer odaya gidip bir şeyler konuştular. neyse saat geç oldu aileleri gidelim dediler. dayımın kızı çıkışta yarın gezmeye gideceğiz akşam 6da sen de gelsene dedi. bilmiyorum sınava çalşyorum ama yarın olsun bakarız haber ver dedim. ertesi gün bunlar gezmiş etmişler bir güzel.. bunu da geçtim bu pazar günü başka bir dayımın kızının doğum günü vardı. o bizden 5 yaş büyük. onun doğum gününü kutlamak için bu iki kafadar ve bir kaç kişi daha toplanıp gitmişler ve benim hiçbir şeyden haberim yok. (iki kafadarlardan biri olan dayımın kızı üst katımızda oturuyor üstelik) faceye resimlerini atmışlar. benim cinlerim tepeme çıktı. anneme gösterdim şaşırdı.dedi ki sende böyle gezmelere yakın değilsin çağırsalar gitmezsin dedi.ne zaman çağrdlar da hayr dedim ki dedim. gidip söylcm dedi niye hiç seni çağrmyolar. dedm zorla kenedeni davet ettryo gbi olcak bırak ne halleri varsa görsünler. şimdi ben ne yapcam onların bu tavırları üzerine nasıl bir tavır sergilemem gerek ya da onlara inat ne yapsam ?

0|0
32

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Sizin sülaleye erkek lazım ne bu kızlar birbirini çekemiyor ilerde analarızda bu tartışmalara girer benim damat böyle benim damat şöyle :D

0|0
    0|0
    • yok.. erkekler de var fakat kızlar kadar ayrımcı değil

Kızlar Ne Diyor 3

• sen takma derslerini çalış başarılı ol yeter.benimde amcakızlarım yakın değil bana ne yapralrsa yapsınlar takmıyorum kendileri dolanıyo peşimde hiç takma kendi arkadslarınla takıl

0|0
    0|0
    • öyle yapıcam da bazen çağryorlar gitmiyorum. sonra da niye gelmedin diyorlar yüzsüzce.

• sadece canım istemedi de

• Aralarına fazla katılma, varlıkları varlığına zarar verir olmuş. Böyle akrabalık olmaz, sen yüz vermeyip zitlemeyince adam olurlar.

0|0
    0|0
    • hayır, sonradan zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalşyorlar. ama ben bunları onların yüzüne vurucam.

• boşver ya sergenlik başka bişey değil sen kendi halnde takıl zmn geçtikçe düşünmeye bile değmediğini görürsün

0|0
    0|0
    • orası öyle de bazen dalga geçer gbi çağryorlar..

• aynn öyle..

• ;)

Yükleniyor...