Telefon Numarasını Öğrendim, Sizce Şöyle Yapsam..

Sevdiğim bir kız var. Reel hayatta tanışmadık. Ara sıra faceden mesajlasiyoruz. Kızın hangi lisede okuduğunu, hangi semtte yaşadığını ve takıldığını biliyorum. Telefon numarasını birinden öğrendim. Sizce şöyle yapsam ;

- Merhaba X hanımla mı görüşüyorum ?

- Evet benim, siz kimsiniz ?

- Ben avukat falancayım. Müvekkilim adına arıyorum. Hakkınızda suç duyurusunda bulundu

- Ne suçu ne diyorsunuz siz ?

- Hırsızlık suçu hanımefendi. Kalbini çaldınız. Gözlerinizle, gülümsemenizle, samimiyetinizle, sıcakkanlılılığınızla.. Müvekkilim, sizinle bu konuda görüşmek istiyor, dilerseniz buluşma ayarlayabilirim.

Falan filan ışte :D

Sizin düşünceniz nedir, kendi fikirlerinizide yazın lütfen. :)

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence dolambaca hiç girme, direkt meseleye gir. Ben bay x, numaranızı şuradan aldım ya da buldum(nerden bulduysan yaz gerçeği), sizden çok hoşlandım. Tanışmamız mümkün mü diye yaz. Açık ve net olursan o zaman kazanırsın, diğer türlü pek şansın olmaz.

0|0
    0|0
    • Anlıyorum, peki. Öyle yaparım artık.

• Gitmez, açık ve net ol. İşin gerçeği öyle değil mi çünkü?

• Doğru..

Kızlar Ne Diyor 7

• cıx saçma. kızlar hoşlanmaz böyle şeylerden. Hatta bir anlık şokla avukattan sonrasını anlamayabilir bile

0|0
    0|0
  • Allahim super yaa kesinlkle harika olur :D

0|0
    0|0
    • Herkes farklı birşey söylüyor. Kafam çok karıştı. Sıcakkanlı ve samimi bir kız. Sanırım böyle yapacam.

• Peki, öyle yapıcam :) Teşekkürler.

• Rica ederim :)

• ay bayılazaamm başka hikaye bul :(

0|0
    0|0
  • Senin yaş kaç

0|1
    0|0
  • gerek yok bence

0|0
    0|0
  • Ayy ne romantik :D

0|0
    0|0
    • Herkes aynı fikirde değil ya. Ne yapsam bilmiyorum. :D

• yani bir erkek benimle bu şekilde tanışmak istese asla yüzüne bile bakmam üzgünüm

0|0
    0|0
    • Niye ki ? Bazıları romantik felan diyor. Herkesin görüşü farklı, ne yapsam bilemedim. Sence ne söylemeliyim ?

• bir defa tanımadığım bir erkek beni arasa terlerim ama senin kızı bilemem napar başka şeyler düşün tanışmak için

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence o olmaz başka bir fikir üretmeni tercih ederim canım kardeşim şimdi bir işle meşgul etme direkt acıl ama kaybetmeden onu

0|0
    0|0
    • Aklıma başka birşey gelmiyor, sence ne yazabilirim ?

• o değilde benim ile içimden geldi ;

-Ya bir s*ktirgit

demek.Çok sıradan hacı bide çocukca direk yaz faceden vaktın varsa bulusup bıseyler ıcelım de .

0|0
    0|0
    • Telefona pek bakmıyor, mesaj atsam ya geç cevap veriyor ya hiç vermiyor. Telefonunu buldum şimdi ya, aramızdaki arkadaşlık bağını arttırmalı ve samimi olmalıyım. Bunu yapmam içinde fikirlerinize ihtiyacım var. :D

• romantik :D iyi olur iyi

0|0
    0|0
    • Herkes aynı fikirde değil ya. :S

• direk açıl emin ol daha rahat olursun daha olumlu sonuç alabilirsin

0|0
    0|0
    • Aga dediğim gibi. Reel'de tanışmadığım bir kız bu. Faceden ara sıra mesajlaştığım biri. Pat diye telefonda açılmak olmaz işte. Önce tanışıcam, arkadaş olucam, sonra zamanla olucak şeyler değil mi bunlar. :D

• değil :D ne kadar samimi olursan o kadar iyi :D reddedilebilirsin ama sen dediğimi bir düşün :D

Yükleniyor...