Bedduaya inanır mısınız?

Hiç beddua aldınız mı?Aldığınızda üzüldünüz mü pişman oldunuz mu?Bedduanın çıktığını gördünüz mü?

Güncellemeler:
yaşadığınız örnekler varsa anlatabilir misiniz?

0|0
18|21

En İyi Erkek Görüşü

• eskı kız arkadaşımla ayrı sehırlerdeydik.ben memlekette plajda takılıyordum o aradı bıraz konuştuk plajda olduğumu ogrenınce kızlara bakma falan dedı bende kızdırmak ıcın cok güzeller ama falan demıstım o da bana ınsallah onlara bakarken oyle bır sey olur kı herkese rezıl olursun demıstı.yanımda 2 tane cep telefonu vardı ve kızlı erkeklı arkadaş grubu olarak bızım orada kazancılı dedıgımız bır yer var bır adanın arka kısmında gol gıbı bırsey olusmus zamanla havuz gıbı oraya gıdebılmek ıcınde cok rısklı bır yerden gecıyorsunuz ada bır yerde ıkıye ayrılıyor ve yaklaşık yarım metrelik bır yarık var ve o aradaki su cok derın herkes sırayla geçerken onumdekı kızın fızıgı muhteşemde tabı bıkınıyleydı bende gozumu alamadın ve pesınden o yarığa dustum az daha oluyordum son anda kurtardılar yanı beddua tutuyormuş.uzun oldu ama (telefonlarla bırlıkte dustum tabı ıkısıde pert bu arada)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• dualarınla yaşamıyorum ki bedduanla öleyim sözü geldi aklıma :)

0|0
    0|0
  • 2 sene acısını çektim. Gönlünü almadan olmaz dedi gönlünü almakta kolay olmadı.

0|0
    0|0
  • aldım tabiki üzüldüm ama bana ettigi betduadan üzülmedim ki başka sebepten dolayı

0|0
    0|0
  • beddua tutar genelde. Haklı bir şekilde eilmişse ama. Haklı bir yere edilen beddua tutar. Benim beddum tuttu mesela. ama keşke etmeseydim dedim sonra.

0|0
    1|0
  • beddua almadım şükür bildiğim kadarıyla ama bu Dünyada sevmeyenin çoksa burnun pislikten kurtulmaz. yani bir şekilde hakkında kötü düşünenlerin çokluğu seni kötü yola iter işin düzende olmaz

0|0
    0|0
  • kimseden beddua alıcak kadar kötülük yapmadım yapmam edipte tutuklarım oldu ama malesef keşke etmeseydim diyorum sonradan ama işte ettikten sonra fayda etmiyor

0|0
    0|0
  • Kesinlikle çıkıyo, inanırım :)

0|0
    0|0
  • inanırım hemde fena vurur haberin olsun

0|0
    0|0
  • evt tabıkıde ınaırm

0|0
    0|0
  • aldım almammı basiretim bağlandı alimallah 5 yıldır bekarım :(

0|0
    0|0
  • madur kişi beddua ediyorsa korkacaksın.kesinlikle tutuyor.

0|0
    0|0
  • kız sakın bettua alma kesin cıkar bak valla...

0|0
    0|0
    • almadım ediyorum birine her gün 2 yıldır ama hala çıkmadı adam evlendi mutlu mesut

• sevgilimi aldattım çüküme çay dökülmüştü herkes beddua aldın dedi amma bılmıyorum.

0|1
    1|0
  • kötü söz sahibine aittir Allah verir herkezin belasını

0|0
    0|0
  • Böyle bir şeye inanmayan imanını sorgulamalı.

0|0
    0|0
  • allh evinixze atesler salsinn

0|0
    0|0
  • anne bedduası tutar

ben yasamadım yasayan tanıdıklarım var

0|0
    0|0
  • Bedduanın tuttuğuna şahit olmadım ben.

0|0
    0|0
  • İnanırım..

0|0
    0|0
  • Dilenciyi kovalamıştım o zaman etmiştir :) normalde almam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Insanin caninin yanmasina inanirim

Ve kimsenin yanina kalmayacagina da ...

Yani evet bedduaya inanirim.Bir insanin ahini almissa kimse

bedduasini almissa ...basina bir felaket gelebilir.

Fakat beddua dönüp dolasip kisinin kendisini de bulabilir

Yani beddua etmek iyi bir sey degildir.

Ben hic etmedim...bildigim kadariyla kimsenin de bedduasni almadim.

Almam insallah ...

Bana ne olacagindan ziyade bir insanin canini yakmis olmak istemem cünkü.

0|1
    0|0
    • Beddua eden haklıysa onu neden bulsun ki geri mazlumun ağzından çıkan ok gibidir gibi bir söz vardı

• haklısın aslında bana kötülük yaptığını düşünmüyorsa madem kızı da aynı şeyleri yaşasın madem beni üzmedi ben de etmek istemezdim kendisinden çıksın aslında en iyisi Allah a havale etmek

• Siz de haketmemissinizdir elbette ...

Fakat bu baska bir haketmeyen kisinin caninin yanmasini bence gerektirmez

Dediginiz gibi ...en iyisi Allah'a havale edin.O en iyisini bilir zira ...

• İnanırım çocuğa sinir anımda ne dediysem çıktı

1|0
    0|0
  • Geçen aylarda ona çok kötülük ettiğimi iddia eden salağın teki sana beddua ediyorum dedi öyle böyle beddualar değil.Ama hiçbiri tutmadı.Neden çünkü karaktersizin teki olan kendisi.Yaşadığım örnek olarak annem babama beddua etti.Akşam trafik kazası geçirdi.

0|0
    0|1
  • Beddua etmek günahtır zaten. Hele ki yersiz edene ben itin duası kabul olsa gökten kemik yağardı derim. Hepimiz Allaha havaleyiz. O herkesin hakkını doğru bir şekilde verir.

0|1
    0|0
  • İnanıyorum ya da inanmıyorum diyemem ben hiç tuttuğunu görmedim. Allah'a da Bela okunmaz Rahmet okunur...

0|0
    0|0
  • evet... etmedim edilmesinide istemem.

0|0
    0|0
  • İnanırım...

0|1
    0|0
  • köpeklerin duası kabul olsaydı gökten kemikler yağardı:)herkesin bedduası kabul olmaz illa olanlarda vardır tabi

0|0
    0|0
  • annemden binlerce kez aldım ve hayatımın bok gibi olmasını ona borçluyum. teşekkürler anacım ^ ^

0|0
    0|0
  • Annemkine inaniyorum. :O

0|1
    0|0
  • Kimsenin ahını almak doğru değil.

0|0
    0|0
  • inanirim.

Sükürler olsun almadim...

0|0
    0|0
  • cıktıgını gordum

0|0
    0|0
  • kendime beddua etmiştim allah belamı versin nerden bulaştım diye verdide belamı ^^

0|0
    0|0
  • evet inanırım

0|0
    0|0
  • İnanırım, ama haklı yere edildiği sürece. Kimsenin bedduasını almadım şimdiye kadar, beddua eden varsa da tek sebebi çekememesidir, haklı olduğu bir konu yoktur ortada, o yüzden ciddiye almam. Şimdiye kadar sadece bir kişi için beddua ettim ki son derece haklıydım ve bedduamın çıktığını gördüm, ondan sonra etmemeye özen gösterdim.

0|0
    0|0
  • Bedduaya inanırım,çıktığınada çok kez tanık oldum

link

0|1
    0|0
  • bi gün evde temizlik yapıyordum babaannemle annemde kaysı kurutuyordu yıkıyorlardı heryer yapış oluyordu ben temizliyordu onlar kirletiyordu bende dedim inşaalah bunların hiçbirini yiyemezsin dedim onlar o kadar kaysı yıkadılar kuruttular güneşte kapkara oldu yenmedi o gün çok üzüldüm ben temizliyordum kimse kıymetimi bilmyordu oh iyi oldu yiyemediniz dedim

0|1
    0|0
Yükleniyor...