Gizli Soru Cevap ve Yorumların Bu kadar Çoğalması

Lüzumlu lüzumsuz her soruya gizli yorumlar yapılıp, gizli sorular sorulmasının iyice cılkı çıktı gibime geliyor. Bu konuda bir düzenleme yapılması fena olmazdı, mesela 24 saatlik zaman dilimi içerisinde toplam 3 gizli yorum yapılabilmesi ya da sorulabilmesi gibi.

Siz ne düşünüyorsunuz? Soru ve yorumlarda daha aklı başında yapılır ozaman diye düşünüyorum.

• Böyleme bir düzenleme yapılmalı.
    50% (1)75% (3)67% (4)Oy Ver
  • Gerek yok iyi böyle.
    50% (1)25% (1)33% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

6|4
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Iyi olur aslinda veya cinsellik bölümü icin gizlilik olsun diger bölümlerde sinirlandirma getirile bilir

0|1
    0|0
    • Olabilir. Cinsellikte de belli bir sayıda olmalı ama. Zaten herkes nickiyle yazıyor gizli olmanin vatandasin kimliginin ortaya cikmasini onleme gibi bir fonksiyonu yok ki.

• Bu durumdan rahatsiz olanlar zaten belirli bir yas grubu ama iste yönetim agirdan aliyor her seyi

• Bak bu mantıklı işte site yöneticileri duyyy duyy:)

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu durum insanlari niye bu kadar rahatsiz ediyor onu anlamıyorum - önemli olan kisimi cevap mi?!

0|1
    0|0
    • Kişi de cevap kadar önemli haliyle. Nesini anlamıyorsun? Mesela burada sana yardırıyorum abuk subuk cevaplar veriyorum gizli olarak, ondan sonra soru soruyorum insanlar neden bu kadar anlayışsız ve terbiyesiz diye.

• Hmmm tabi bak bu dogru. Sacma cevaplarda. Sikayet edilip kaldirila bilir heralde ama emin degilim

• Kaldırılmıyor cogu zaman. Engelleyemiyorsun bile sana kufur edip dalga geceni ornegin. Yada siteden uzaklastirildimi bilemiyorsun. O ruh hastasi arkadasin mi degil mi onu bile bilemiyorsun.

• Önemli olan cevap alman bence ve

Cvbın mantıklı olması yeter gizli veya değil

Ne önemi var ki?

0|1
    0|0
  • Aynı fikirdeyim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Güzel demişsin dostumda burası resmi bir kurum değilki. Çok ciddi almamak gerek burası birnevi forum ve ne kadar çok kişi burada zaman geçirrse o kadar iyi buranın ağa babaları için. Aynı zamandada bir gır gır şamata yeri. Takılma sen bunlara salla gitsin

0|1
    0|0
  • Sorularin ya da cevaplarin gizli sorulmasi sorularin mantikli oldugu durumlarda ve cevaplarin tabi bir sorun teskil etmez bana göre bu benim fikrim.

ama bazi sorularida gizli sormaya gerek yok diye dusunuyorum

0|1
    0|0
    • Zaten sıkıntı gizli olma durumunu milletin tassak gecmek, yalan soylemek vs.. durumlar icin kullaniyor olmasi.

• Böyleme bir düzenleme yapılmalı

0|1
    0|0
  • Haklısın ama 3 az olur.

Gizliler adam gibi gizli olsalar sıkıntı olmayacak laf sokup üstüne birde konuşuyolar durmadan nasıl canımızı sıkıyolar bir bilsen..

0|1
    0|0
  • gercekten cok haklisiniz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...