Arkadaşlar ailenizi anlatırmısınız ? aile kültürünüz nasıldır ?nasıl büyütüldüünüz ?

arkadaşlar ailenizi anlatırmısınız ? aile kültürünüz nasıldır ?nasıl büyütüldüünüz ?

sizi insan yapan nedir ?

nedir hayatta derli kıldığınız hangi değerlere sahipsiniz ?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• işçi bir babam ev hanımı bir annem var.çalışmadığım parayı almam deyip nemadan vazgeçen bir babam var,25 senedir evde her işe koşturan annem..kendimi bildiim bileli namaz kılarlar evimiz kitaplarla doluydu bir de ,babamın bana bu tür konularda baskı yaptığını hiç hatırlamam,yaşamını inandığı dine göre şekillendiren bir ailem var,hesap sormazlar ama hesap veririm..şükürler olsun..mutluyuz huzurluyuz

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Babam var ile yok arası, ayrımcı bir annem var, şiddet yanlısı öküz bir abim var, çift karakterli bir ablam var.Ama herşeye rağmen seviyorum hepsini.Ben ise hep ezilen en küçük kardeş.Kendi kendimi büyüttüm sanırım ben yani oturup ailemle öyle olgun şekilde konuşmuşluğum yok.

0|0
    0|0
  • Anne doğurgan, baba üretken, anne kanal, baba geçiş hattı. Abla (ben) gözlemci, kardeş hazıra konan.

0|0
    0|0
  • Kizina duskun bir baba, ogluna duskun bir anne. Aile kulturu tamamen hosgoruye dayali... durustum aileme asla yalan soylemem onlarda bana cok guvenirler. Babam da cok despot :(

0|0
    0|0
  • Babam, kıskanç, ciddi bir adam. Annem ise, fazlasıyla anlayışlı biri.

Aralarında problem yok. iyiler.

Kardeşim ve ben, kardeşim benim için herkesten daha önemli. Canımı bile veririm onun için.

Yani, iyiki varlar, onları seviyorum.

0|0
    0|0
  • Kesınlıkle saygılı ve edeplı bır aılde buyutuldum dını ınancına baglı ben demıyorum mukemmel ama sanırım mukemmel ya:D

0|0
    0|0
    • bole bir aileye sahip olmanın değerini bilmelisin her zaman

• sende evde kalmayacaksın hak ettiğin aileye sende sahip olacaksın bir gün .sende büyüdüğün aile gibi aileye sahip olacaksın .sen ne gördü isen sende çocuklarına aynı eğitimi vereceksin .iyi birer insan olmaları için

• Ne guzel dedın gerıde ozlem onunde ıse yenı bır hayat senı bekler dusun ya 10 kısıden sadece ben kalcam ne kadar kotu

• Babam yok

Annem uzaklarda

kardeşime düşkün biriyim

Aile olmaya uğraştıgım bir ailem var :)

0|0
    0|0
  • babam dengesiz annem anlayışlı biri iki tane ablam var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• aile kültürümüz nasıl olsun ya işte evin içinde ayakkabıyla geziyoruz yatağımıza ayağımızda ayakkabıyla uzanıyoruz kahvaltılarda mısır gevrekleri yiyoruz kuzenlerim geliyor arada şükran günü ve cadılar bayramı falan kutluyoruz yani öyle işte

1|0
    1|0
  • aıle neyse nede peder tam ıbne mk

0|0
    0|0
    • neden babana bole dedim .baba her zaman babadır .saygı göstereceksin .sen rahat san rahat yaşayabiliyorsan onun sayesinde bolesin.

• ben banaı bilmiyorum anlatırsın diye bekledim .senden banan hakkında neler söylersin bunu bekledim .neden i*nelik yapar baban sana ters ve yaşıktırmadığın tarafı ne

• aile kavramından nedir insan yapar sorusu biraz garip geldi

3 asagı bes yukarı herkesin deger yargıları aynıdır diye düşünüyorum

onların bana benim onlara karsı bir sorumlulugum oldu hepte olacak

0|0
    0|0
    • haklısın doğru söylüyorsun .ailenin önemi büyüktür .insan ailesinden ne öğrenirse nasıl eğitilirse hayatta o şekilde yaşar .elbette her insanın kendine ait kuralları ve değerleri vardır .bu tartışılmaz .

• Sürekli kavga eden bir ailenin içinde büyüdüm, yaş oldu 22 artık alıştım...

0|0
    0|0
    • haklısın büyüdükçe takmıyorsun .yetişkin bir insan oluyorsun .bende yaşadım uursamadım bu yaşıma geldim düşünüyorum zor günlerdi ama allaha şükür bu zamana kadar kendime sahip çıktım sapmadım yanlış olana yönelmedim .her zaman doğru ne ise onu yaptım hayatta

• Aynen kardeş, artık takmıyorsun da geçmişe baktığımda çok zor günler atlattım o zaman annemle babamın kavgalarını ( kavga derken asla bir birlerine vurma olmadı, babam anneme el kaldırmadı ama bağrışma şeklinde geçti ) Apartman değil mahallenin duyduğu zamanlar olmuştur. Küçük yaşlarda çook kafaya takmışımdır ve bu tarz ailelerin çocukları yanlış yollara saparken ben ailem gibi olmayacam dedim ve olmadım ailemden çok farklıyım, çok şükür kötü hiç bir alışkanlığım yok sigara bile...

Yükleniyor...