Günümüzün iliskileri

bi erkek

kız arkadasının tüm giysilerini..yemeklerini..getir götür parasını..hepsini cebinden ödeyecek... ve kız hic bise ödemiyecek

bilmiyorum belki size bu dogru geliyorda bana kölelik gibi geliyor..

tabikide tüm iliskiler böyle degil ama genel olarak böyle

hayalimdeki kız : zeki..güzel (kendimce) ..iş sahibi olan..kendi haklarını koruyan..ve hep bana ödetmeyen arada kendisi ödeyen

sizce böyle kızlar var mı ? yoksa hayal dünyasında mı yasıyorum ?

simdiden tskler (:

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Para için kurulan ilişkilerden nefret ediyorum !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Olmazmi var . Ben :) sevgilim tuvalete gider o arada Ben oderim cok kizar AMA derim ha sen ha Ben lutfen

0|0
    0|0
  • erkegi cuzdan gibi goren kizlari haksiz buluyorum. Bi yemege ciktigmda ya da bir markete bile gittide herkes kendi parasini odesn diyorum. Baska turlusune katlanamiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Var da nesilleri tükenmekte...

0|0
    0|0
  • Post-modern fahişelik... Kızların kendilerini bir "fizik"ten ibaret görmeleri, erkeklerden çok uç beklentilerde olmaları (beni çok eğlendirsin, çok zeki olsun, çok zengin olsun, her şeyde çok olsun) ve karşılığında onları "cinsellikle ödüllendireceklerini" düşünmelerine karşılık gelecek başka laf bulamıyorum.

Hayalindeki kızlardan var ama sayıları giderek azalıyor. Çünkü bu devirde düzgün bir kişisel gelişim için daha bir fazla çaba gerekiyor ve bilhassa kızlar bu çabadan kaçıyor.

0|0
    0|0
  • vardır illaki dünyada 8 milyar belki daha fazla insan var sonuçta. Türkiyede 80 milyon de. 80 milyonun içinde vardır bencede :)) çok matematiksel ve mantıklı konuştum valla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...