Zaman cok hızlı geçmiyor mu arkadaşlar sizce de ?

Şöyle dönüp baktığında geriye ?

Sen de inanırsın zamanın dengesizliğine .

Yavaş ve usulca gömer seni sensizliğe

Sadece izlersin.

Elinden hiç birşey gelemezmişcesine.

Zaten gelemez de çünkü zamanın önünde

Ne hükümdarlar diz çöktü

Ne vezirler agıt döktü zamanın acımasızlığına karşı

Doğdumuzdan beri

Yanımızdan ayrılmayan görülmeyen düşman..

Sana sesleniyorum.

Evet sana...

2 sorum ise şiir nereden sonra bozdu arkadaşlar :)

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Bir yerde okumustum, dunyanin donme hizi vs ile zaman gelecekte daha hizli gecicekmis, yani bize oyle gelecekmis. gercektende dogru. eskiden zaman bukdr cabuk gecmezdi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Zaman umrumda degil. Umrunda olsa bile durmaz. Sonunu uzatmalisn siirinin. Böyle kalmaz. YOksa güzel.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bir romanda10 kişinin hayatına rastlayabilirsiniz ama,cogu zaman10 kişinin hayatı bir roman etmez.neresinden bakarsan bak,roman hayattan daha hızlı.daha hareketli ve daha dolu doludur.

hayatın içindeyse çer çöp yıgılıdır bol miktarda ayıklanmamış yontulmamıs rendelenmemiştir.geriye dönüşlerle kacırılan fırsatlarla boşa gecen yıllarla doludur 70 yıl yaşasan,1 bakarsın 5 yıl yasamışsın,kalan 65 yıl dolgu malzemesi

traş yani...

sanıyorum bu sölediklerimi kolay kolay kimse anlayamaz çünki ne yaşarsa yasasın,yasadıklarının cok önmli oldugunu sanır insan.aradan yıllar gecer,bakarki yasadıkları fos ona öyle gelmiş ancak yasını basını alırda ayagını çukura uzatırsa,yani gözü topraga bakarsa elbette o sırada bunamadıysa elbette bunları degerlendirebilecek kadar da bilinçli biriyse yani ölme eşşegim ölme

geriye doru bir seviye tespit sınavı yapar bakarki hersey boş.dünya yalan sölmiş.

hayat böle karısık ve zevksiz bişi işte:)

0|1
    0|0
Yükleniyor...