Sevgiliniz sokakta yürürken birine baksa ne yaparsınız?

Diyelim ki sevgilinizle yolda yürüyorsunuz. Karşıdan bir kadın/adam geliyor. Ve ağzının içine düşecekmiş gibi bu gelene bakıyor sevgiliniz.

Ne yaparsınız?

• "Önüne bak der" konuyu kapatırım.
    A seç
  • Bir şey yapmam.
    B seç
  • Kavga çıkartırım.
    C seç
  • Şöyle ki;
    D seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
5456

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 56

• İlk önce dik dik bakıp göz dağı veririm hala bakmaya devam ediyorsa hayırdır derim üstüne yürürüm.. Sonraıs malum :)

1|0
    1|2
  • o denli bakıyorsa benden beş kardeşi yer ve sokağın ortasında yalnız kalır. bir daha da dönmem geriye. benim yanımdayken birisinin ağzına düşecek gibi bakıyorsa kimbilir yokluğumda ne yapıyordur...

1|0
    0|1
  • Bakış şekline göre kavga kavganın şiddeti artar..

Ama o kavgayı o an çocuğun yanında çıkarmam. Sebebi çocuk kendi kendine " vayy mk ben neymişim öyle" diye düşünmesin diye..

1|0
    0|0
  • 3 gün trip atar 4'üncü gün her şey normalmiş gibi devam ederim..

2|0
    0|0
  • Adamı tren zannettin sanırım derim

4|1
    0|0
  • yargısız infaz yapmamak lazım, farkında olmayabilir, dalmış olabilir, birine benzetmiş olabilir.. Ağzının suyu akıcak gibi bakan birisi olsa zaten yanımda olmaz ama diyelim ki yanımda zaten böyle bir yapıda olan biri sadece bir kere değil bir çok kere bakar ki aptal değilsen anlarsın zaten bu durumda da hiçbir şey belli etmez safa yatar kullanır kullanır atarım en sonunda..

1|0
    0|0
  • neye baktığına göre değişir. güzel bir hatuna bakıyorsa, bakabilir. hatta beraber bakabiliriz. yakışıklı, yahşi, bradley cooper havasında bir adama da bakıyorsa mesele değil. kızın duygularına gem mi vuracağım... ama tipsiz pasaklı birini kesiyorsa bana ayıp...

1|0
    0|0
    • ahahaha. ''beni bununla mı aldattın''

• ama baktığı yakışıklı adam da buna bakıyorsa, hatta bir elektriklenme filan da varsa, o zaman bana daha ayıp :(((

allahtan çok yakışıklı adam yok piyasada ;)

• hadi gelde çıkma yolda

hadi gelde yum gözünü

Ahanda şimdi geçiyor buradan

mittigiminin görgüsüzü

:D

sen hiç sıcakta kalmış köfteci dayagı yedinmi :D hahah :D

0|0
    0|0
  • Bakabilir. Gözlere kilit vuramayız

0|0
    0|0
  • Bakacaksa benle yurumesin yanliz takilsin.bana gerek yok gibime geldi

0|0
    0|0
  • Abin mi diye sorarım ki yalan atıp bizi kandırması kolaylaşsın.

durup dururken mevzu olmasın.

0|0
    0|0
  • bak o gördüğün bir tabela. yol ayrımına geldiğimizi gösteriyor. yolun açık olsun... polemiğe girmem ;)

1|0
    0|0
  • kafasını önüne eğmesi gerektiğini aksi takdirde ayrılacağımı söylemem tabikide :D bakabilir insanlık hali sonuçta hiç tanımadığı bir insan ne olabilir ki

1|0
    0|0
  • Kıbleye doğru domaltırım.

0|0
    0|0
  • bende ona bakarım o anlar...

0|0
    0|0
  • yapıştırırım ağzının üstüne iki tane iki gözünü de oydurtma nan ya bana bak ya da önüne * derdim :)

2|0
    0|0
  • bunu bir kenara not alır ve bundan sonraki hareketlerini dikkatle takip ederim.yine yaparsa sepetlerim.sebebini söylemem bile.

0|0
    0|0
  • sevgilimin sokakta yürürken birine bakması için tek şart

-olması

1|1
    0|0
  • Bugün başıma geldi bir kadın geçiyormuş at gibi kızdı bana gözlerini oyarım diyor halbuki görmedim bile .:D
    Aynı şekilde o baksa çok fena kızarım bakamaz kesinlikle benim o.

1|0
    0|0
  • kız güzelmi karşıdan geln ?

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    36

Kızlar Ne Diyor 53

• D yi sectim.Belki içimden kıskanabilirim ama bende adamıma/ sevdiğime yan bakana içimden gözlerimle evet bu fıstık benimle beraber derdim.Kendi derdine yan diye bir bakış atardım :).Sonra sevgilime dahada sarılırdım.Adamımı birisine kaptırmazdım.

0|0
    0|0
  • Yolun ortasında bırakır giderim. Bir kere başıma gelmişti. Baktığını bile kabul etmedi ama bunları hep ardımdan yürürken anlattı. Eve kadar peşimden gelmişti.

0|0
    0|0
  • Ne yapmaya çalışıyorsun, derim. Tabii ki bunu çok aşırı kızgınlıkla derim.

Sen bakmaya devam et ben gidiyorum, hoşça kal..

Bitti..

0|0
    0|1
  • Eski sevgilim bunu bir kere yapmıştı.

İki parmağımla gözünü çıkarıyordum resmen :) Bir daha böyle bir şey yaparsan yanımda senin o gözlerini yerinden çıkarırım demiştim.

0|0
    0|0
  • Gözlerini oyarım.

1|0
    0|0
  • geçiririm elimin tersiyle ne yapıcam.. istiyosan ben gidiyim rahat bak derdim.

1|0
    0|0
  • B.dedim. çünkü sevgilim ben yanında olsamda olmasamda asla yiyecek gibi bakmaz kimseye. asla sarsılmayan bir güvenim var ona karşı. bu güveni sonuna kadar hakediyor. birine baksa bile gözü dalmıştır amacı kızı süzmek değildir asla. hep söylerim hatta seni bir kızla yanyana yürürken bile görsem aranızda birşey olduğuna asla inanmam diye. kimseye o gözle bakmaz da incelemez de. o dünyada yaşayan en karakterli erkek benim gözümde. birtanedir kendisi :)

0|0
    0|0
  • iç çekerek baktığın kızlar lezbiyen çıksın aşkım <3

0|0
    0|0
  • Dirsek atarım.

Hayır,şiddette eğilimli değilim.Evet,kıskancım.

0|0
    0|0
  • çok güzel kız demi bayıldım ben istersen sana ayarlayabilirim derdim

2|2
    0|0
  • Onune bak gozlerini oydurtma bana derim

0|0
    0|0
  • A: "Önüne bak der" konuyu kapatırım.

0|0
    0|0
  • Çantamı kafasına patlatırım

1|0
    0|0
  • Aklı ve kalbi benimle olmayanın kendisinin de yanımda olmasını istemem .O an için herhangi bir olumsuz tepki göstermem.Bu yaşadığım olay birlikteliğimizin aşk ya da sevgi olmadığını göstermiştir zaten.Bu anlamsız ilişkiyi daha fazla sürdürmek istemem ve uygun bir zamanda bitirmek istediğimi kendisine söylerim.

0|0
    0|1
  • Saçlarını tel tel ayırıp tek tek yolar, eline veririm.

1|0
    0|0
  • Ağzına tekmeyi bir korum nevri döner nereye bakcağını şaşırır :D daha önce ağzına yumruk attım yapmadığım şey değil en sinir olduğum şeylerden birisi yani benim yanımda bakamaz öyle elalemin karısına kızına.

1|0
    0|0
  • Yumruğu ağzına vurduğum gibi kırarım.1!11!

1|0
    0|0
  • Öyle biriyle yan yana olmam zaten.

0|0
    0|0
  • napıyosun sen laan der.yüzüne çarparım iki tane :)

0|0
    0|0
  • Sinirlenirim, ama pek bişey demem sanırsam.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    33
Yükleniyor...