Merak ediyorum acaba size de oluyor mu?

Bazen birini ya da bir şeyi çok özlüyorum... Böyle görsem ya da dokunsam gözlerim dolacakmış gibi hissediyorum. Mutlu hissetmiyorum... Gözüm onu arıyor... Ama kim olduğunu ya da ne olduğunu bilmiyorum. Sadece birinin ya da bir şeyin eksikliğini hissediyorum işte =) Garip geliyor bana... Size de oluyor mu ?

link

0|0
21|5

En İyi Kız Görüşü

• Bununla ilgili yazdığım bir yazı vardı.. o yazıyı hatırladım...

Her insan sahip olmadığı bir ömrü taşır gözbebeklerinde..

Ve yüreğinde de asla kime ait olduğunu bilmediği bir sevdayı ..

Rakı masasında hissedilir en çok bu..

Dinlediğin tüm meyhane parçalar sanki senin için yazılmıştır..

Sarhoşsundur.. deli gibi özlersin.. ama kimi özlediğini bilmeden..

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 20

• bazen içime sıkıntı giriyor kötü bişey olcakmış gibi o an konuştugum kişilerden uzak durmaya çalışıyorum

0|1
    0|0
  • kesinlikle... sanki mutlaka yanımda olması gerekmiş gibi ya da benim onun yanına gitmem gerekmiş gibi hissediyorum. sanki yıllardır gurbette yaşıyormuşuz gibi...

AMA kim bilmiyorum ?

0|1
    0|1
  • evet oluyo...

0|1
    0|0
  • bu coverı seviyorum.. link aşık olmamışsın bence.

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim şarkı için ^^ şarkı güzel olunca, kimse söylerse ya da nasıl söylerse söylesin dinlemesi keyif veriyor insana =) ama teşhisin yanlış, yeterince nasibimi aldım o duygudan ben =)

• onla mısın peki?

• yok, geçmişte kaldı ikisi de =)

• herkese oluyordur bence. yalnizliktan sklmaktan ve eski duygulari tekrar hissetme isteginden oluyor. tabi bu benim dusuncem

0|1
    0|0
    • haklı olabilirsin. cevaplara bakacak olursak zaten birçok kişiye oluyormuş =) mantıklı bir düşünce, doğru olabilir bilmiyorum ama =)

• :) bana en azindan o sebepten oluyor

• doğrudur. belki bana da aynı sebepten oluyordur, diyorum ya bilmiyorum =) yani hiç bu durumu yaşadığımda oturup kendimi ya da hayatımı analiz etmedim =) fırsatım olmadı.

• Arada oluyor. Ama ben bunun sebebini biliyorum. Boşluk oluyor, geçmişi bugünü düşünüyorum ağlamaklı oluyorum sonra geçiyor cünkü geçmesi gerekiyor. Hemen başka şeylerle ilgileniyorum kafamı dağıtmak için

0|1
    0|0
    • ruh haliyle alakalı yani? ama öyle olduğunu düşünmüyorum ben. bazen sabah uyandığımda, hiçbir şey yokken böyle hissetmeye başlıyorum =) ve bazen böyle günlerce sürüyor...

• Fazla merak göz çıkartır der annem hep==)

0|1
    0|0
  • sevmek sevmeyi hissetmek güzeldir ...

0|1
    0|0
    • kim olduğunu bilmediğin birini özlemek, güzel değil ama =)

• hayatımı özetledin... içimdeki boşlukk

0|1
    0|0
    • görüyorum ki, benden beterleri de varmış =)

• ben bulurum yolumu :D

• hadi bakalım, inşallah =) bol şans ^^

• İşte bunlar hep yalnızlıktan :/

0|1
    0|0
  • bazen bana da olur :) çok hoş bir duygu olmadığı kesin

0|1
    0|0
    • iyi bari olsun olsun, yalnız bırakma beni :P kesinlikle çok sevimsiz, bir sevimliliği var aslında bu duygunun :D

• teşekkür ederim seninde aynı şekilde mutlu olmanı dilerim :)

• ^^ ben de teşekkür ederim. iyi günler dilerim bir de =)

• Olur bazen banada

0|1
    0|0
  • olmuyor :)

0|1
    0|0
  • Çoğu zaman evet.

0|1
    0|0
    • ne güzel, yalnız bırakmayın beni =) teşekkür ederim paylaştığın için ;)

• Bazen oluyor :)

0|1
    0|0
  • Olmuyor sanki

0|1
    0|0
    • çok şanslısın o zaman =) teşekkür ederim yine de paylaştığın için =)

• Oluyor..Nerde tuhaf hisler var hepsi beni buluyor :D

0|1
    0|0
    • bir de beni işte =/

• =) cevabın ve hoş sohbetin için teşekkür ederim. iyi akşamlar =)

• Rica ederim iyiydi muhabbet sanada iyi akşamlar :)

• Bazen durduk yere boğazın düğümlenir, yutkunamazsın. Lal olur dilin, dolar gözlerin, bir şey yapamazsın bile. Sadece aklında biri vardır, kim olduğu belirsiz ve önemsizdir. O vardır ve düşüncesi bile seni darmaduman eder.

link

Belki eskilerden birinin özlemidir, belki de hayallerin... Yine de seni mutlu etmeyen şeylerden uzak durman en iyisidir. Öyle olduğunda o düşünceden uzaklaşmaya çalış ve seni mutsuz etmesine izin verme.

Günaydın. Günün güzel geçsin :)

0|1
    0|0
    • günaydın, seninki daha güzel geçsin =) ilk yazdığın ne? alıntı mıdır? güzelmiş merak ettim. olabilir valla, kimdir, nedir, niyedir hiç bilmiyorum :D

• Teşekkürler :) Senin kadar olmasa da arada bir şeyler çıkıyor işte.

• ahah estağfurullah hiç olur mu ^^

• oluyor.

0|1
    0|0
  • evet oluyor depresif oluyorum

0|1
    0|0
    • hadi ya o neden ?

• tamam, teşekkür ederim paylaştığın için =) o zaman umarım sık gelmez başına ;)

• :):)

Erkekler Ne Diyor 5

• o eksiklik bendede var :) akşamları mesela oturuyorum slow bir şarkı açıyorum ve birden bir özlem bir hasret oluyor neyi özlüyorum neyi hasretle istiyorum bilmiyorum :) boş bir his insanı amaçsız yere efkarlandırıyor :) insanın düşünecek bir şeyi olmaması çok kötü

0|1
    0|0
    • ya senin yine müsait bir ortamın oluyormuş bak... bende hiç sebepsiz yere oluyor lanet şey :D

• o senin kurduğun hayallerin bir yansıması... olur herkese

0|1
    0|0
    • nasıl yani?

• inanıp inanmamanın bir önemi yok inananın da eksiktir bir yanı inanmayanın da... bu bilinçaltı ve doğanda olan bir şey beden ve ruh eksik olan yanını arar hep (bu arada yanlış anlama içimden geldiği için yazıyorum bunları seni tavlamaya çalışmıyorum bir an okuyunca yazdığımı bana öyle geldi :))

• estağfurullah, sıkıntı yok kendi düşünceni yazdın ne güzel =) hatta teşekkür ederim yazdığın için ;)

• olmadığı zaman yok

0|1
    0|0
    • benden beterleri de varmış desene =) bana yine arada oluyor.

• biliyorum da zevk mi alıyorum nedir :D

• olabilir. her insanda biraz mazoşistlik vardır zaten, buna inanıyorum ;)

• Bu ara bilmiyorum neden ama melisi baya özlüyorum. (:

0|1
    0|0
  • Bazen oluyo ya banada ama neden oluyo bende bilmiyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...